fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Недооцінений інструмент управління продуктивністю та прибутком. Сучасні моделі зворотнього зв’язку в організаціях

 • Дата: 01/12/2017 (ПТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

офіс Асоціації в м.Київ, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Недооцінений інструмент управління продуктивністю та прибутком. Сучасні моделі зворотнього зв’язку в організаціях. Дата: 01 грудня2017. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Місце проведення: офіс Асоціації в м.Київ, Андріївський узвіз, 1А. Квиток: безкоштовно для членів EBA Команда EBA Management Development Centre спільно зі Світланою Немирею запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Недооцінений інструмент управління продуктивністю та прибутком. Сучасні моделі зворотнього зв’язку в організаціях. Традиційний підхід до управління продуктивністю змінюється на очах, і сьогодні одним із джерелом продуктивності є зворотній звязок підлеглим від керівництва. Генеральний директор SHL Україна, Світлана Немиря розповість про недооцінений інструмент впливу на ефективність і продуктивність працівників, наведе приклади сучасних підходів до будування культури зворотнього звязку успішними компаніями, поділиться методологією надавання зворотнього зв’язку під час оцінки та розвитку персоналу. Спікер: Світлана Немиря, генеральний директор SHL Ukraine, кандидат психологічних наук, сертифікований коуч CCU, AMA, MDI, член Правління ЕВА Комітету з управління персоналом на 2017 рік. Цільова аудиторія: топ менеджмент, лінійні керівники, майбутні керівники, спеціалісти з розвитку талантів Теми для обговорення: Що таке зворотний зв’язок? Основні виклики сучасного керівника. Структура і роль зворотного зв’язку у розвитку потенціалу та креативності працівників. Де знайти час для зворотного зв’язку? Створення культури зворотнього зв’язку, її вплив на інноваційність компанії. Як збільшити продуктивність та прибуток компанії? Сучасні тренди зворотнього зв’язку. Ви дізнаєтесь: як подолати перешкоди, що стоять перед керівництвом у наданні зворотнього зв’язку підлеглим які основні переваги побудови культури надання зворотнього зв’язку в компанії різноманітні статистичні факти з глобальних досліджень СЕВ. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Квиток: безкоштовно для членів EBA

Команда EBA Management Development Centre спільно зі Світланою Немирею запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Недооцінений інструмент управління продуктивністю та прибутком. Сучасні моделі зворотнього зв’язку в організаціях.

Традиційний підхід до управління продуктивністю змінюється на очах, і сьогодні одним із джерелом продуктивності є зворотній зв’язок підлеглим від керівництва. Генеральний директор SHL Україна, Світлана Немиря розповість про недооцінений інструмент впливу на ефективність і продуктивність працівників, наведе приклади сучасних підходів до будування культури зворотнього зв’язку успішними компаніями, поділиться методологією надавання зворотнього зв’язку під час оцінки та розвитку персоналу.

Спікер: Світлана Немиря, генеральний директор SHL Ukraine, кандидат психологічних наук, сертифікований коуч CCU, AMA, MDI, член Правління ЕВА Комітету з управління персоналом на 2017 рік.

Цільова аудиторія: топ менеджмент, лінійні керівники, майбутні керівники, спеціалісти з розвитку талантів

Теми для обговорення:

 • Що таке зворотний зв’язок? Основні виклики сучасного керівника.
 • Структура і роль зворотного зв’язку у розвитку потенціалу та креативності працівників.
 • Де знайти час для зворотного зв’язку?
 • Створення культури зворотнього зв’язку, її вплив на інноваційність компанії.
 • Як збільшити продуктивність та прибуток компанії? Сучасні тренди зворотнього зв’язку.

Ви дізнаєтесь:

 • як подолати перешкоди, що стоять перед керівництвом у наданні зворотнього зв’язку підлеглим
 • які основні переваги побудови культури надання зворотнього зв’язку в компанії
 • різноманітні статистичні факти з глобальних досліджень СЕВ.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: