Відкрита лекція: Навчити мозок вчитися

 • Дата: 16/04/2019
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесокбезкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

«Ми вступили в епоху серйозної боротьби – між людиною і роботом за право керувати нами. І, щоб перемогти, нам, як ніколи, важливо розуміти власну людяність і те, як ми влаштовані. Відповіді на виклики майбутнього – у людському мозку. Там народжуються емоції та приймаються рішення. Знання про те, як функціонує мозок, скоро стануть гігієнічною нормою для всіх, хто в роботі взаємодіє з іншою людиною. Ми вступили в епоху нейроменеджменту». (Наталія Кадя)

Нейронаука чітко пояснює, чому інформація «в одне вухо влітає, а в інше вилітає», а відтак ми тепер знаємо: чому ефективне навчання – важко, як правильно запам’ятовувати нові дані, для чого створювати звичку вчитися, як зробити власний розвиток і навчання команди ефективним. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Danevych Law запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Навчити мозок вчитися.

Після відвідування лекції учасники переконаються, що:

 • Навчання впродовж усього життя є важливим елементом для всіх, хто спостерігає за інтенсивним розвитком сучасного світу і готовий швидко змінюватись;
 • Вплив нейронауки, нові дані про процеси мислення та роботу мозку в цілому дають змогу працювати над новітніми підходами до теми лідерства в організаціях, трансформації ефективності, переосмислення навчання, персонального розвитку;
 • Саме у функціях нашого мозку ми можемо знайти відповіді на запитання: чому ми робимо те, що робимо? Воно є ключовим для керівників у контексті усвідомлення і розвитку як власного потенціалу, так і потенціалу команди.

Спікер: Наталія Кадя, сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – exеcutive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні.

Основний партнер: Danevych Law

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія:

 • Керівники компаній;
 • Керівники відділів, що приймають участь у стратегічному плануванні;
 • Керівники HR департаментів.

Питання для обговорення:

 • Що для мозку означає навчання.
 • Як повязані навчання і сон.
 • Що робиться з нашим мозком, коли ми вчимось, і як максимізувати ефект від навчання.
 • Чому якусь інформацію ми памятаємо все життя, а якусь – забуваємо на наступний день.
 • Що краще: навчатися постійно чи лише тоді, коли браку конкретних знань.
 • Чому певні формати навчання приречені на провал і як створити для себе ефективну систему власної освіти.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Кадя
Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – executive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні
Наталія Кадя

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: