fbpx

Міжнародна online-лекція: Кадрові рішення для революції навичок у 2020 році

 • Дата: 22/10/2020
 • Мова: англійська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Дослідження ManpowerGroup показали, що 49% посад зміняться протягом найближчих 3-5 років через процеси автоматизації. Компаніям потрібні нові підходи для підвищення кваліфікації людей швидко та на належному рівні, з метою розвитку кадрового потенціалу, необхідного їм, щоб залишатися конкурентними. Роботодавці повинні сприяти навчанню людей та заохочувати всіх працівників до постійного навчання. Люди повинні вчитися працювати в умовах автоматизацієї та розвивати нові навички, необхідні для інтеграції з машинами. 

Цифрова трансформація вимагає нових навичок, нових спеціальностей та нових підходів до лідерства. При цьому в епоху цифрових технологій ефективні лідери також повинні швидко розвивати додаткові навички, такі як вміння розкривати таланти, сміливість лідирувати, а часом і справлятись з невдачами – все для прискорення продуктивності.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією ManpowerGroup запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Кадрові рішення для революції навичок у 2020 році.

Дана лекція запланована на 22 жовтня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Після відвідування online-лекції учасники дізнаються про глобальні та локальні тенденції в галузі персоналу, новітні практики та проблеми, з якими стикаються організації в умовах дефіциту кадрів.

Спікер: Х’ю Пайпер, регіональний менеджер ManpowerGroup в Росії та СНД. Приєднався до ManpowerGroup UK у 2000 році; у 2005 році став членом Ради директорів як директор з стратегічного розвитку клієнтів, відділ стратегічно важливих/високовартісних послуг; відповідав за операційний розвиток ефективних та стійких кадрових рішень.

Цільова аудиторія: 

 • Головні виконавчі директори, генеральні директори, регіональні менеджери, керуючі директори;

 • Директори з персоналу;

 • HR-cпеціалісти та менеджери;

 • Керівники бізнес функцій та менеджери.

Питання для обговорення:

 • Як автоматизація змінює спосіб діяльності організацій?

 • Революція навичок та нові економічні ролі.

 • Які нові навички, нові ролі та нові підходи до лідерства потребують цифрової трансформації?

 • Перекваліфікація та підвищення кваліфікації для цифрової економіки. Як роботодавці отримують вигоду від постійного навчання працівників?

 • Війна талантів сьогодні та проблеми, з якими стикаються роботодавці.

 • Чи дійсно NextGen формує майбутнє?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Х’ю Пайпер
Регіональний менеджер ManpowerGroup в Росії та СНД. Приєднався до ManpowerGroup UK у 2000 році; у 2005 році став членом Ради директорів як директор з стратегічного розвитку клієнтів, відділ стратегічно важливих/високовартісних послуг; відповідав за операційний розвиток ефективних та стійких кадрових рішень
Х’ю Пайпер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: