fbpx

Міжнародна online-лекція: Кадрові рішення для революції навичок у 2020 році

 • Дата: 22/10/2020
 • Мова: англійська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Дослідження ManpowerGroup показали, що 49% посад зміняться протягом найближчих 3-5 років через процеси автоматизації. Компаніям потрібні нові підходи для підвищення кваліфікації людей швидко та на належному рівні, з метою розвитку кадрового потенціалу, необхідного їм, щоб залишатися конкурентними. Роботодавці повинні сприяти навчанню людей та заохочувати всіх працівників до постійного навчання. Люди повинні вчитися працювати в умовах автоматизацієї та розвивати нові навички, необхідні для інтеграції з машинами. 

Цифрова трансформація вимагає нових навичок, нових спеціальностей та нових підходів до лідерства. При цьому в епоху цифрових технологій ефективні лідери також повинні швидко розвивати додаткові навички, такі як вміння розкривати таланти, сміливість лідирувати, а часом і справлятись з невдачами – все для прискорення продуктивності.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією ManpowerGroup запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Кадрові рішення для революції навичок у 2020 році.

Дана лекція запланована на 22 жовтня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Після відвідування online-лекції учасники дізнаються про глобальні та локальні тенденції в галузі персоналу, новітні практики та проблеми, з якими стикаються організації в умовах дефіциту кадрів.

Спікер: Х’ю Пайпер, регіональний менеджер ManpowerGroup в Росії та СНД. Приєднався до ManpowerGroup UK у 2000 році; у 2005 році став членом Ради директорів як директор з стратегічного розвитку клієнтів, відділ стратегічно важливих/високовартісних послуг; відповідав за операційний розвиток ефективних та стійких кадрових рішень.

Цільова аудиторія: 

 • Головні виконавчі директори, генеральні директори, регіональні менеджери, керуючі директори;

 • Директори з персоналу;

 • HR-cпеціалісти та менеджери;

 • Керівники бізнес функцій та менеджери.

Питання для обговорення:

 • Як автоматизація змінює спосіб діяльності організацій?

 • Революція навичок та нові економічні ролі.

 • Які нові навички, нові ролі та нові підходи до лідерства потребують цифрової трансформації?

 • Перекваліфікація та підвищення кваліфікації для цифрової економіки. Як роботодавці отримують вигоду від постійного навчання працівників?

 • Війна талантів сьогодні та проблеми, з якими стикаються роботодавці.

 • Чи дійсно NextGen формує майбутнє?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Х’ю Пайпер
Регіональний менеджер ManpowerGroup в Росії та СНД. Приєднався до ManpowerGroup UK у 2000 році; у 2005 році став членом Ради директорів як директор з стратегічного розвитку клієнтів, відділ стратегічно важливих/високовартісних послуг; відповідав за операційний розвиток ефективних та стійких кадрових рішень
Х’ю Пайпер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: