fbpx

Відкрита лекція: Коучинговий підхід у комунікаціях керівника: підвищуємо ефективність команди

 • Дата: 16/05/2018
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Андрііївський узвіз 1A , Київ, Офіс EBA

Саме керівники створюють середовище в компанії, яке дозволяє людям рости та приносити свої плоди. За результатами досліджень, керівник від 50 до 90% всього часу витрачає на комунікації. Завдяки коучинговому підходу можливо надати нову якість комунікаціям, що значно покращить результативність компанії і особисті досягнення кожного співробітника.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Міжнародною федерацією коучингу ICF Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Коучинговий підхід у комунікаціях керівника: підвищуємо ефективність команди.

Результат: учасники дізнаються про нові ефективні способи комунікації у взаємодії з співробітниками, отримають алгоритм впровадження різних рівнів слухання у свою діяльність, зрозуміють як застосовувати алгоритм «прямої мови» щоб досягати найбільшої позитивної взаємодії в команді та як вибудувати відносини з співробітниками з позиції “Дорослий-Дорослий”, отримають чіткий алгоритм надання стимулюючого та розвиваючого зворотного зв’язку, навчаться розпізнавати та розподіляти відповідальність свою та колег, співробітників, підлеглих, одержать інструмент, як створювати та зберігати ресурсний емоційний стан.

Спікери:

 • Потопальська Галина, професійний коуч міжнародної категорії PCC ICF; член ICF, тренер Міжнародного Еріксонівського Університету Коучингу Україна, досвід роботи на керівних посадах у великих компаніях та громадських професійних співтовариствах 20 років.
 • Горбачова Ірина, професійний коуч (ACSTH), член ICF, більше 20 років досвіду роботи в сфері комунікацій, PR, управління персоналом, в тому числі на керівних посадах.
 • Мєдвєдєва Юлія, сертифікований коуч міжнародної категорії АСС ICF, член ICF, тренер Міжнародного Еріксонівського Університету Коучингу Україна, професійна практика управлінської та фінансової діяльності більше 20 років

Партнер: Міжнародна федерація коучингу ICF Україна

Цільова аудиторія:  власники бізнесу, керівники, спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські якості.

Питання для обговорення: 

 • Як стимулювати співробітника до нових дій, пошуку рішення та більшої відповідальності
 • Як повністю концентруватись на тому, що говорить та про що змовчує співробітник
 • Як підтримувати процес висловлювання співробітником своїх почуттів і думок
 • Чому не працює загальна похвала та критика
 • Як потреби та очікування співробітників в емоційній сфері впливають на ефективність
 • Стратегії регулювання емоційного стану.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Галина Потопальська
професійний коуч міжнародної категорії PCC ICF; член ICF, тренер Міжнародного Еріксонівського Університету Коучингу Україна, досвід роботи на керівних посадах у великих компаніях та громадських професійних співтовариствах 20 років.
Ірина Горбачова
професійний коуч (ACSTH), член ICF, більше 20 років досвіду роботи в сфері комунікацій, PR, управління персоналом, в тому числі на керівних посадах
Юлія Мєдвєдєва
професійний коуч (ACSTH), член ICF, більше 20 років досвіду роботи в сфері комунікацій, PR, управління персоналом, в тому числі на керівних посадах
Галина Потопальська
Ірина Горбачова
Юлія Мєдвєдєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: