fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Кодекс України з процедур банкрутства: нове життя кредиторів та боржників

  • Дата: 26/02/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Кодекс України з процедур банкрутства: нове життя кредиторів та боржників. Дата: 26 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. У жовтні 2018 року Верховна Рада України зробила значний крок у реформуванні відносин неплатоспроможності та прийняла новий кодекс – Кодекс України з процедур банкрутства. Що це? Формальна трансформація Закону у Кодекс чи реальна реформа процедури банкрутства? Посилення відповідальності боржників та «осіб, які за ними стоять» чи чергові «мертві» законодавчі механізми, які на практиці не матимуть належного застосування і залишаться на папері? Команда EBA Management Development Centre спільно з «Василь Кісіль і Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Кодекс України з процедур банкрутства: нове життя кредиторів та боржників. Результат: після відвідування відкритої лекції кожен учасник знатиме, які основні зміни відбулися у процедурі банкрутства; довідається про першу практику застосування кодексу; отримає практичні поради та рекомендації. Спікери: Олег Качмар, партнер «Василь Кісіль і Партнери». Понад 12 років спеціалізується на веденні судових справ із врегулювання спорів у сфері кредитування та страхування, нерухомості та будівництва. Юрій Колос, радник «Василь Кісіль і Партнери». 7 років досвіду у вирішенні спорів у сфері кредитування та страхування, представництві інтересів кредиторів і боржників у справах про банкрутство. Основний партнер: Василь Кісіль і Партнери. Партнери: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: корпоративні (in-house) юристи компаній, банків, факторингових компаній та інших фінансових установ. Питання для обговорення: Хто зараз головний у процедурі банкрутства: суд чи кредитори? Чи реально притягти до відповідальності учасника (засновника) боржника-юридичної особи за її боргами? Як ініціювати справу про банкрутство? Кому і для чого потрібна процедура банкрутства фізичних осіб? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Олег Качмар. партнер «Василь Кісіль і Партнери». Понад 12 років спеціалізується на веденні судових справ із врегулювання спорів у сфері кредитування та страхування, нерухомості та будівництва.. Юрій Колос. Адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У жовтні 2018 року Верховна Рада України зробила значний крок у реформуванні відносин неплатоспроможності та прийняла новий кодекс – Кодекс України з процедур банкрутства. Що це? Формальна трансформація Закону у Кодекс чи реальна реформа процедури банкрутства? Посилення відповідальності боржників та «осіб, які за ними стоять» чи чергові «мертві» законодавчі механізми, які на практиці не матимуть належного застосування і залишаться на папері?

Команда EBA Management Development Centre спільно з «Василь Кісіль і Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Кодекс України з процедур банкрутства: нове життя кредиторів та боржників.

Результат: після відвідування відкритої лекції кожен учасник знатиме, які основні зміни відбулися у процедурі банкрутства; довідається про першу практику застосування кодексу; отримає практичні поради та рекомендації.

Спікери:

  • Олег Качмар, партнер «Василь Кісіль і Партнери». Понад 12 років спеціалізується на веденні судових справ із врегулювання спорів у сфері кредитування та страхування, нерухомості та будівництва.
  • Юрій Колос, радник «Василь Кісіль і Партнери». 7 років досвіду у вирішенні спорів у сфері кредитування та страхування, представництві інтересів кредиторів і боржників у справах про банкрутство.

Основний партнер: Василь Кісіль і Партнери.

Партнери: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: корпоративні (in-house) юристи компаній, банків, факторингових компаній та інших фінансових установ.

Питання для обговорення:

  • Хто зараз головний у процедурі банкрутства: суд чи кредитори?
  • Чи реально притягти до відповідальності учасника (засновника) боржника-юридичної особи за її боргами?
  • Як ініціювати справу про банкрутство?
  • Кому і для чого потрібна процедура банкрутства фізичних осіб?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 2
Олег Качмар
партнер «Василь Кісіль і Партнери». Понад 12 років спеціалізується на веденні судових справ із врегулювання спорів у сфері кредитування та страхування, нерухомості та будівництва.
Юрій Колос
Адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.
Олег Качмар
Юрій Колос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: