fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Інструменти захисту бізнесу: досвід з приватного та державного сектору

  • Дата: 23/04/2019 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3, конференц-зал Evolution

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Інструменти захисту бізнесу: досвід з приватного та державного сектору. Дата: 23 квітня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3, конференц-зал Evolution. Як зазначено в законі, корпоративні права є правами власності на долю або пай в уставному фонді (акціонерному капіталі) юридичної особи, включаючи права на управління, отримання частини прибутку та долі активів. У випадку рейдерських захоплень ці права порушуються, проте як протистояти рейдерам та захищати свої права згідно із законодавчими нормами? Команда EBA Management Development Centre спільно з Міністерством Юстиції України запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Інструменти захисту бізнесу: досвід з приватного та державного сектору. Спікер: Олена Сукманова, Перший заступник міністра юстиції України. Партнер: Міністерство Юстиції України Цільова аудиторія: керівники і власники бізнесу, HR менеджери, старші та молодші менеджери департаментів. Питання для обговорення:  Законодавчі інструменти для захисту корпоративних прав та бізнесу: від розуміння до використання. Запобігання рейдерським захопленням. Технічні та електронні інструменти захисту корпоративних прав. Втрата контролю за кредиторською заборгованістю як одна з причин втрати компанії. Ефективна взаємодія з кредитором.  Короткий огляд дії норм законів «Маски-шоу стоп», типові помилки співробітників компаній при обшуках, вилученнях, допитах.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Олена Сукманова. Партнер, Sayenko Kharenko NewLaw Firm. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Як зазначено в законі, корпоративні права є правами власності на долю або пай в уставному фонді (акціонерному капіталі) юридичної особи, включаючи права на управління, отримання частини прибутку та долі активів. У випадку рейдерських захоплень ці права порушуються, проте як протистояти рейдерам та захищати свої права згідно із законодавчими нормами?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Міністерством Юстиції України запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Інструменти захисту бізнесу: досвід з приватного та державного сектору.

Спікер: Олена Сукманова, Перший заступник міністра юстиції України.

Партнер: Міністерство Юстиції України

Цільова аудиторія: керівники і власники бізнесу, HR менеджери, старші та молодші менеджери департаментів.

Питання для обговорення: 

  • Законодавчі інструменти для захисту корпоративних прав та бізнесу: від розуміння до використання.
  • Запобігання рейдерським захопленням.
  • Технічні та електронні інструменти захисту корпоративних прав.
  • Втрата контролю за кредиторською заборгованістю як одна з причин втрати компанії. Ефективна взаємодія з кредитором. 
  • Короткий огляд дії норм законів «Маски-шоу стоп», типові помилки співробітників компаній при обшуках, вилученнях, допитах. 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Олена Сукманова
Партнер, Sayenko Kharenko NewLaw Firm
Олена Сукманова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: