fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Етикет та соціальний інтелект. Соціальні ігри та їхні правила

 • Дата: 19/04/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Етикет та соціальний інтелект. Соціальні ігри та їхні правила. Дата: 19 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1-А). Команда EBA Management Development Centre спільно з Ганною Чаплигіною запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Етикет та соціальний інтелект. Соціальні ігри та їхні правила  Що зміниться в наступні 10 років? Як це впливатиме на наш бізнес? А що лишиться незмінним? Як би швидко не розвивалися технології, ми не перестанемо спілкуватися, але форми спілкування будуть змінюватися. Етикет - це правила цивілізованого спілкування і взаємодії. Соціальний інтелект - вміння грамотно адаптувати свою поведінку. Як поєднати знання етикету та соціальний інтелект для максимально ефективної взаємодії у бізнесі? Спікер: Ганна Чаплигіна, спеціаліст з етикету та ділового протоколу. Автор статей для видань Українська правда. Життя, Освіторія та власної сторінки Етикет в історіях. Має пятирічний досвід ділового спілкування з представниками політики під час роботи у виданні Українська правда та понад чотири роки телевізійного досвіду в якості режисера реаліті-шоу. Цільова аудиторія: керівники компаній та їхні помічники; працівники, які виконують представницькі функції; працівники, що займаються організацією зустрічей та прийомом гостей і партнерів компанії. Питання, що будуть розглянуті: що таке соціальний інтелект та етикет; чому знання етикету без соціального інтелекту втрачають свою ефективність і навпаки; чи можливо і як розвивати соціальний інтелект; як і чому змінюються правила етикету та як у цих змінах орієнтуватися; основні сценарії та ролі у діловій взаємодії, розуміння яких допоможе зробити самопрезентацію та співпрацю ефективнішою. Після відвідання лекції ви: зрозумієте логіку формування правил етикету зможете грамотно адаптувати свою поведінку до ситуації та учасників гри, що може стати вашою додатковою конкурентною перевагою. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Анна Чаплигіна. Фахівець з етикету та моделювання поведінки. Працює з компаніями UFuture, Visa, Mastercard, EBRD, МХП, GlobalLogic, Forpost. Автор публікацій та експертних коментарів у ЗМІ: «Українська правда», Liga.net, «Освіторія», «Новий час», «1+1». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Ганною Чаплигіною запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Етикет та соціальний інтелект. Соціальні ігри та їхні правила

 Що зміниться в наступні 10 років? Як це впливатиме на наш бізнес? А що лишиться незмінним? Як би швидко не розвивалися технології, ми не перестанемо спілкуватися, але форми спілкування будуть змінюватися. Етикет – це правила цивілізованого спілкування і взаємодії. Соціальний інтелект – вміння грамотно адаптувати свою поведінку. Як поєднати знання етикету та соціальний інтелект для максимально ефективної взаємодії у бізнесі?

Спікер: Ганна Чаплигіна, спеціаліст з етикету та ділового протоколу. Автор статей для видань “Українська правда. Життя”, “Освіторія” та власної сторінки “Етикет в історіях”. Має п’ятирічний досвід ділового спілкування з представниками політики під час роботи у виданні “Українська правда” та понад чотири роки телевізійного досвіду в якості режисера реаліті-шоу.

Цільова аудиторія:

 • керівники компаній та їхні помічники;
 • працівники, які виконують представницькі функції;
 • працівники, що займаються організацією зустрічей та прийомом гостей і партнерів компанії.

Питання, що будуть розглянуті:

 • що таке соціальний інтелект та етикет;
 • чому знання етикету без соціального інтелекту втрачають свою ефективність і навпаки;
 • чи можливо і як розвивати соціальний інтелект;
 • як і чому змінюються правила етикету та як у цих змінах орієнтуватися;
 • основні сценарії та ролі у діловій взаємодії, розуміння яких допоможе зробити самопрезентацію та співпрацю ефективнішою.

Після відвідання лекції ви:

 • зрозумієте логіку формування правил етикету
 • зможете грамотно адаптувати свою поведінку до ситуації та учасників гри, що може стати вашою додатковою конкурентною перевагою.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анна Чаплигіна
Фахівець з етикету та моделювання поведінки. Працює з компаніями UFuture, Visa, Mastercard, EBRD, МХП, GlobalLogic, Forpost. Автор публікацій та експертних коментарів у ЗМІ: «Українська правда», Liga.net, «Освіторія», «Новий час», «1+1»
Анна Чаплигіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: