fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: EQ. Емоційний Інтелект в бізнесі

 • Дата: 19/02/2019 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: EQ. Емоційний Інтелект в бізнесі. Дата: 19 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Реєстрацію закрито! Емоційний інтелект (EQ) вже декілька років є невід’ємною складовою списку топ 10-ти навичок успішного лідера. З кожним днем ми все більше зіткаємось із нескінченним потоком інформації, що відволікає, забирає сили і не приносить користі. З метою допомогти співробітникам справлятись з великими об’ємами інформації, відпочивати та перезавантажувати мозок за менший проміжок часу, вміти розслаблятись та швидше відновлювати сили, компанії впроваджують практики, пов’язані з розвитком Емоційного Інтелекту. Команда EBA Management Development Centre спільно з Академією ДТЕК запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: EQ. Емоційний Інтелект в бізнесі.  Спікер: Тетяна Шерман, керівник департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК, бізнес-тренер, сертифікований коуч, МВА. Основний партнер: Академія ДТЕК  Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: власники бізнесу, старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці. Теми для обговорення: Ознайомлення із концепцією чотирьох видів інтелекту в бізнесі. Визначення свого рівня емоційного інтелекту (EQ). EQ та IQ, в чому їх особливості і сила. Як емоційний інтелект і управління емоціями використовуються для вирішення бізнес-завдань. Розбір EQ на складові та повязані з ними навички. Як працювати з емоціями і як це може допомогти організації командної роботи. Як управляти емоційним здоровям і не допускати емоційного вигорання Ознайомлення із підсумками дослідження «Ознаки людини з високим EQ» психолога Тоні Роббінса. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Тетяна Шерман. Керівник департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК, Бізнес-тренер, сертифікований коуч, МВА. Розробка і проведення тренінгів за темами: продажі, переговори, клієнт-сервіс, іміджмейкінг, емоційний інтелект. Досвід управлінської роботи - 12 років. Досвід організації з нуля 17 ефективних бізнес-проектів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Емоційний інтелект (EQ) вже декілька років є невід’ємною складовою списку топ 10-ти навичок успішного лідера. З кожним днем ми все більше зіткаємось із нескінченним потоком інформації, що відволікає, забирає сили і не приносить користі. З метою допомогти співробітникам справлятись з великими об’ємами інформації, відпочивати та перезавантажувати мозок за менший проміжок часу, вміти розслаблятись та швидше відновлювати сили, компанії впроваджують практики, пов’язані з розвитком Емоційного Інтелекту.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Академією ДТЕК запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: EQ. Емоційний Інтелект в бізнесі. 

Спікер: Тетяна Шерман, керівник департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК, бізнес-тренер, сертифікований коуч, МВА.

Основний партнер: Академія ДТЕК 

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники бізнесу, старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці.

Теми для обговорення:

 • Ознайомлення із концепцією чотирьох видів інтелекту в бізнесі.
 • Визначення свого рівня емоційного інтелекту (EQ).
 • EQ та IQ, в чому їх особливості і сила.
 • Як емоційний інтелект і управління емоціями використовуються для вирішення бізнес-завдань.
 • Розбір EQ на складові та пов’язані з ними навички.
 • Як працювати з емоціями і як це може допомогти організації командної роботи.
 • Як управляти емоційним здоров’ям і не допускати емоційного вигорання
 • Ознайомлення із підсумками дослідження «Ознаки людини з високим EQ» психолога Тоні Роббінса.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Тетяна Шерман
Керівник департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК, Бізнес-тренер, сертифікований коуч, МВА. Розробка і проведення тренінгів за темами: продажі, переговори, клієнт-сервіс, іміджмейкінг, емоційний інтелект. Досвід управлінської роботи - 12 років. Досвід організації з нуля 17 ефективних бізнес-проектів.
Тетяна Шерман

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: