fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Емоційні переговори: 10 ефективних технік

  • Дата: 17/07/2019 (СР)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Емоційні переговори: 10 ефективних технік. Дата: 17 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Реєстрацію закрито! Чи потрібні емоції на переговорах? Чи можна їх висловлювати або краще ігнорувати? Як уникнути деструктивних емоційних проявів і не піддаватися на маніпуляції? І як домовлятися з людьми, використовуючи емоційні техніки переговорів? Команда EBA Management Development Centre спільно з Profi Space запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Емоційні переговори: 10 ефективних технік. Формат проведення: інтерактивна лекція, на якій запрошений тренер дасть 10 емоційних технік переговорів з прикладами з бізнес життя, і покаже, як це працює на епізодах з відомих фільмів. Кожен учасник заходу отримає список літератури і фільмів за темою емоційних переговорів. Після відвідування відкритої лекції учасники: зможуть зробити комунікації в бізнесі і в особистому житті більш комфортними і результативними. Спікер: Катерина Ластенко - куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа. Бізнес досвід: CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata, засновниця кількох конференцій, у т.ч. «Антиконференція XYZ», автор багатьох профільних статей по темі «переговори». Магістр фінансів (КНЕУ), PMD Маркетинг (МІМ). Переговорний досвід більше 14 років з ЛПР різних сфер бізнесу, інвесторами, VIP, державними органами, а також закордоном. Партнери: PROFI Space. Цільова аудиторія: молодші та старші менеджери відділів, HR менеджери, всі, ті, хто проводять переговори щодня. Питання для обговорення: Чим відрізняються емоційні техніки переговорів від інтелектуальних і силових? Які переговорні маніпуляції використовуються найчастіше і як їх розпізнати? Як захиститися від емоційного тиску на переговорах? Як переводити агресію в win-win? Які емоції не варто приховувати, і як це допомагає будувати відносини з опонентами? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.  Спікери. Катерина Ластенко. Куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа, CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Чи потрібні емоції на переговорах? Чи можна їх висловлювати або краще ігнорувати? Як уникнути деструктивних емоційних проявів і не піддаватися на маніпуляції? І як домовлятися з людьми, використовуючи емоційні техніки переговорів?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Profi Space запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Емоційні переговори: 10 ефективних технік. Формат проведення: інтерактивна лекція, на якій запрошений тренер дасть 10 емоційних технік переговорів з прикладами з бізнес життя, і покаже, як це працює на епізодах з відомих фільмів. Кожен учасник заходу отримає список літератури і фільмів за темою емоційних переговорів.

Після відвідування відкритої лекції учасники: зможуть зробити комунікації в бізнесі і в особистому житті більш комфортними і результативними.

Спікер: Катерина Ластенко – куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа. Бізнес досвід: CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata, засновниця кількох конференцій, у т.ч. «Антиконференція XYZ», автор багатьох профільних статей по темі «переговори». Магістр фінансів (КНЕУ), PMD Маркетинг (МІМ). Переговорний досвід більше 14 років з ЛПР різних сфер бізнесу, інвесторами, VIP, державними органами, а також закордоном.

Партнери: PROFI Space.

Цільова аудиторія: молодші та старші менеджери відділів, HR менеджери, всі, ті, хто проводять переговори щодня.

Питання для обговорення:

  • Чим відрізняються емоційні техніки переговорів від інтелектуальних і силових?
  • Які переговорні маніпуляції використовуються найчастіше і як їх розпізнати?
  • Як захиститися від емоційного тиску на переговорах?
  • Як переводити агресію в win-win?
  • Які емоції не варто приховувати, і як це допомагає будувати відносини з опонентами?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Катерина Ластенко
Куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа, CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata
Катерина Ластенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: