Відкрита лекція: Емоційні переговори: 10 ефективних технік

  • Дата: 17/07/2019
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Реєстрацію закрито!

Чи потрібні емоції на переговорах? Чи можна їх висловлювати або краще ігнорувати? Як уникнути деструктивних емоційних проявів і не піддаватися на маніпуляції? І як домовлятися з людьми, використовуючи емоційні техніки переговорів?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Profi Space запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Емоційні переговори: 10 ефективних технік. Формат проведення: інтерактивна лекція, на якій запрошений тренер дасть 10 емоційних технік переговорів з прикладами з бізнес життя, і покаже, як це працює на епізодах з відомих фільмів. Кожен учасник заходу отримає список літератури і фільмів за темою емоційних переговорів.

Після відвідування відкритої лекції учасники: зможуть зробити комунікації в бізнесі і в особистому житті більш комфортними і результативними.

Спікер: Катерина Ластенко – куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа. Бізнес досвід: CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata, засновниця кількох конференцій, у т.ч. «Антиконференція XYZ», автор багатьох профільних статей по темі «переговори». Магістр фінансів (КНЕУ), PMD Маркетинг (МІМ). Переговорний досвід більше 14 років з ЛПР різних сфер бізнесу, інвесторами, VIP, державними органами, а також закордоном.

Партнери: PROFI Space.

Цільова аудиторія: молодші та старші менеджери відділів, HR менеджери, всі, ті, хто проводять переговори щодня.

Питання для обговорення:

  • Чим відрізняються емоційні техніки переговорів від інтелектуальних і силових?
  • Які переговорні маніпуляції використовуються найчастіше і як їх розпізнати?
  • Як захиститися від емоційного тиску на переговорах?
  • Як переводити агресію в win-win?
  • Які емоції не варто приховувати, і як це допомагає будувати відносини з опонентами?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Катерина Ластенко
Куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа, CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata
Катерина Ластенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: