fbpx

Відкрита лекція: Емоційні переговори: 10 ефективних технік

  • Дата: 17/07/2019
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Реєстрацію закрито!

Чи потрібні емоції на переговорах? Чи можна їх висловлювати або краще ігнорувати? Як уникнути деструктивних емоційних проявів і не піддаватися на маніпуляції? І як домовлятися з людьми, використовуючи емоційні техніки переговорів?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Profi Space запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Емоційні переговори: 10 ефективних технік. Формат проведення: інтерактивна лекція, на якій запрошений тренер дасть 10 емоційних технік переговорів з прикладами з бізнес життя, і покаже, як це працює на епізодах з відомих фільмів. Кожен учасник заходу отримає список літератури і фільмів за темою емоційних переговорів.

Після відвідування відкритої лекції учасники: зможуть зробити комунікації в бізнесі і в особистому житті більш комфортними і результативними.

Спікер: Катерина Ластенко – куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа. Бізнес досвід: CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata, засновниця кількох конференцій, у т.ч. «Антиконференція XYZ», автор багатьох профільних статей по темі «переговори». Магістр фінансів (КНЕУ), PMD Маркетинг (МІМ). Переговорний досвід більше 14 років з ЛПР різних сфер бізнесу, інвесторами, VIP, державними органами, а також закордоном.

Партнери: PROFI Space.

Цільова аудиторія: молодші та старші менеджери відділів, HR менеджери, всі, ті, хто проводять переговори щодня.

Питання для обговорення:

  • Чим відрізняються емоційні техніки переговорів від інтелектуальних і силових?
  • Які переговорні маніпуляції використовуються найчастіше і як їх розпізнати?
  • Як захиститися від емоційного тиску на переговорах?
  • Як переводити агресію в win-win?
  • Які емоції не варто приховувати, і як це допомагає будувати відносини з опонентами?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Катерина Ластенко
Куратор #ProfiПереговорщики, 8 років бізнес-тренер в PROFI Space / бизнес школа, CEO міжнародної компанії Sonia Delaunay (сегмент люкс фешн, Франція), засновник і CEO агентства бізнес-івентів Hakuna Matata
Катерина Ластенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: