fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Емоційне лідерство – що таке емоційний інтелект і як використовувати його для розвитку лідерських компетенцій

  • Дата: 04/09/2018 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Емоційне лідерство – що таке емоційний інтелект і як використовувати його для розвитку лідерських компетенцій. Дата: 04 вересня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Реєстрацію закрито! Не зважаючи на час, соціальний стан суспільства, питання регуляції емоційних станів завжди торкається особистості з точки зору її пристосування до навколишнього середовища. Успіх у значній мірі залежить від розумного володіння емоціями, тобто емоційним інтелектом (EQ), яким і визначається характер і рівень  сприйняття людиною світу, подій, окремих людей, а також реакція на все, яка в свою чергу впливає на ефективність її дій. Саме тому на Всесвітньому економічному форумі в Давосі емоційний інтелект включили в топ-10 найнеобхідніших навичок в 2020 році. Команда EBA Management Development Centre спільно з Jansen Capital Management запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Емоційне лідерство - що таке емоційний інтелект і як використовувати його для розвитку лідерських компетенцій. Після відвідування відкритої лекції учасники: визначать поняття лідера майбутнього і лідерства; навчаться розвивати Емоційний Інтелект і керувати власними емоціями; навчаться активізувати потенціал EQ для вирішення важливих завдань; зуміють правильно керувати особистісними ресурсами; дізнаються алгоритми дій лідера в епоху турбулентності; зможуть переформатувати власні слабкі сторони у потужні ресурсні стани; навчаться вибудовувати гармонійну корпоративну культуру; проаналізують найцікавіші бізнес-кейси із світової практики. Спікер: Олесь Манюк, консультант з випереджаючих досліджень компанії Jansen Capital Management. Основний партнер: Jansen Capital Management. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: власники бізнесу, старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці. Теми для обговорення: Лідер у світі VUCA: виклики і перспективи. «Хто я? Що я хочу? Що я повинен робити?» або Основа емоційного лідерства. Емоційний Інтелект Лідера і принципи створення ефективної команди. Розвиток Емоційного Інтелекту Лідера в кризових ситуаціях. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Олесь Манюк. консультант з випереджаючих досліджень компанії Jansen Capital Management. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Не зважаючи на час, соціальний стан суспільства, питання регуляції емоційних станів завжди торкається особистості з точки зору її пристосування до навколишнього середовища. Успіх у значній мірі залежить від розумного володіння емоціями, тобто емоційним інтелектом (EQ), яким і визначається характер і рівень  сприйняття людиною світу, подій, окремих людей, а також реакція на все, яка в свою чергу впливає на ефективність її дій. Саме тому на Всесвітньому економічному форумі в Давосі емоційний інтелект включили в топ-10 найнеобхідніших навичок в 2020 році.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Jansen Capital Management запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Емоційне лідерство – що таке емоційний інтелект і як використовувати його для розвитку лідерських компетенцій.

Після відвідування відкритої лекції учасники: визначать поняття лідера майбутнього і лідерства; навчаться розвивати Емоційний Інтелект і керувати власними емоціями; навчаться активізувати потенціал EQ для вирішення важливих завдань; зуміють правильно керувати особистісними ресурсами; дізнаються алгоритми дій лідера в епоху турбулентності; зможуть переформатувати власні слабкі сторони у потужні ресурсні стани; навчаться вибудовувати гармонійну корпоративну культуру; проаналізують найцікавіші бізнес-кейси із світової практики.

Спікер: Олесь Манюк, консультант з випереджаючих досліджень компанії Jansen Capital Management.

Основний партнер: Jansen Capital Management.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники бізнесу, старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці.

Теми для обговорення:

  • Лідер у світі VUCA: виклики і перспективи.
  • «Хто я? Що я хочу? Що я повинен робити?» або Основа емоційного лідерства.
  • Емоційний Інтелект Лідера і принципи створення ефективної команди.
  • Розвиток Емоційного Інтелекту Лідера в кризових ситуаціях.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Олесь Манюк
консультант з випереджаючих досліджень компанії Jansen Capital Management
Олесь Манюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: