fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Дрес-комунікація

 • Дата: 01/03/2018
 • Мова: Ukrainian
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Ticket:free of charge for EBA members
Місце проведення:

EBA Kyiv Office, 1A Andriyivskyi Uzviz

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Дрес-комунікація. Дата: 01 березня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Ukrainian. Ticket: free of charge for EBA members. Місце проведення: EBA Kyiv Office, 1A Andriyivskyi Uzviz. Команда EBA Management Development Centre спільно з DARE TO DRESS. SMART TALKS запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Дрес-комунікація. Мовою презентації є українська мова. Під час обговорення можуть бути використані українська, російська або англійська мови. Ми часто недооцінюємо важливість зовнішнього вигляду як засобу ефективної комунікації. Але персональний стиль є невід’ємною складовою персонального бренду. Це дуже впливовий засіб невербальної комунікації. Сучасна мода пропонує нам безліч інструментів самовираження, а тренди на самобутність і персоналізацію заохочують виходити за рамки звичайного дрес-коду. Дрес-комунікація дозволяє сформулювати власний внутрішній меседж в зовнішньому вигляді і робить взаємодію з іншими людьми ще більш ефективною. Спікер: Анна Даневич, консультант з персонального і корпоративного стилю, ідеолог і спікер DARE TO DRESS. SMART TALKS Партнер: DARE TO DRESS. SMART TALKS Цільова аудиторія: власники бізнесу, СЕО і керівники підрозділів. Теми для обговорення: Філософія сучасної моди і поняття персонального стилю; Дрес-код vs персональний стиль; Дрес-комунікація як сучасний засіб невербальної комунікації; Збереження власного стилю в умовах формального дрес-коду; Роль дрес-комунікації в корпоративному середовищі. Учасник лекції отримає: розуміння філософії сучасної моди і персонального стилю, як і навіщо бути собою всередині і зовні, як знайти свій стиль і інтегрувати його в формальний і бізнесовий дрес-код, що таке дрес-комунікація і яку роль вона відіграє в сучасному корпоративному середовищі. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01Спікери. Анна Даневич. консультантка з персонального і корпоративного стилю, СЕО і співзасновниця майстерні стилю і концепт-стору SENZA/NOME. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Merkulova. E-mail Development@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre спільно з DARE TO DRESS. SMART TALKS запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Дрес-комунікація. Мовою презентації є українська мова. Під час обговорення можуть бути використані українська, російська або англійська мови.

Ми часто недооцінюємо важливість зовнішнього вигляду як засобу ефективної комунікації. Але персональний стиль є невід’ємною складовою персонального бренду. Це дуже впливовий засіб невербальної комунікації. Сучасна мода пропонує нам безліч інструментів самовираження, а тренди на самобутність і персоналізацію заохочують виходити за рамки звичайного дрес-коду. Дрес-комунікація дозволяє сформулювати власний внутрішній меседж в зовнішньому вигляді і робить взаємодію з іншими людьми ще більш ефективною.

Спікер: Анна Даневич, консультант з персонального і корпоративного стилю, ідеолог і спікер DARE TO DRESS. SMART TALKS

Партнер: DARE TO DRESS. SMART TALKS

Цільова аудиторія: власники бізнесу, СЕО і керівники підрозділів.

Теми для обговорення:

 • Філософія сучасної моди і поняття персонального стилю;
 • Дрес-код vs персональний стиль;
 • Дрес-комунікація як сучасний засіб невербальної комунікації;
 • Збереження власного стилю в умовах формального дрес-коду;
 • Роль дрес-комунікації в корпоративному середовищі.

Учасник лекції отримає:

 • розуміння філософії сучасної моди і персонального стилю,
 • як і навіщо бути собою всередині і зовні,
 • як знайти свій стиль і інтегрувати його в формальний і бізнесовий дрес-код,
 • що таке дрес-комунікація і яку роль вона відіграє в сучасному корпоративному середовищі.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01

Спікери

1 / 1
Анна Даневич
консультантка з персонального і корпоративного стилю, СЕО і співзасновниця майстерні стилю і концепт-стору SENZA/NOME
Анна Даневич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Merkulova

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: