fbpx

Відкрита лекція: Digital Nomad: Невідворотний тренд у бізнесі або нова глобальна ідентичність

  • Дата: 12/03/2019
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

«Digital Nomads» – це люди, які вирішили обрати територіально незалежний спосіб життя, що дозволяє їм подорожувати і працювати віддалено, використовуючи найсучасніші цифрові технології у будь-якому куточку світу. Згідно з оцінкою експертів, кількість представників Digital Nomads в 2035 році буде становити близько 1 мільярда чоловік. Люди подорожуватимуть більше, матимуть більш гнучкий графік та почуватимуться більш незалежними. Стиль життя майбутнього дозволить займатися тим, що дійсно приносить задоволення, а не тільки фокусуватися на роботі, як джерелі фінансового прибутку.

Як саме зазначена тенденція може вплинути на Ваше життя і бізнес, і чому компанії можуть навчитися у Digital Nomads?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Золотаревич запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Digital Nomad: Невідворотний тренд у бізнесі або нова глобальна ідентичність.

Спікер: Ірина Золотаревич, радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин; була радником Прем’єр-міністра України, керівником та засновником комунікаційних агентств та міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президентом комунікаційного холдингу; автор 5 книг, має ступінь магістра соціології, диплом CIPR, проходила навчання в університеті Стенфорда.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: середній/TOP менеджмент

Питання для обговорення:

  • Звідки Ви? Зазвичай це питання виникає, коли людина чує акцент, відмінний від власного. Що означає це питання для Digital Nomads?
  • Працювати віддалено з будь-якої точки планети-мрія багатьох людей. Чи це лише про сонце, cандалії та сангрію?
  • В чому полягають виклики Digital Nomads?
  • Чому корпорації можуть навчитися у Digital Nomads?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Золотаревич
Радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин, була радником Прем’єр-міністра України, керівником та засновником комунікаційних агентств та міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президентом комунікаційного холдингу, є автором 5 книжок, має ступінь магістра соціології, диплом CIPR, проходила навчання в університеті Стенфорда
Ірина Золотаревич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: