fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Де ми втрачаємо гроші? Lean бізнес-процеси

  • Дата: 10/09/2019 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Де ми втрачаємо гроші? Lean бізнес-процеси. Дата: 10 вересня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3). Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії!  Як казав Бенджамін Франклін: «Час - це гроші». Скільки ж часу, а відповідно і грошей ми втрачаємо у своїх бізнес-процесах? Lean дає відповідь на це питання. Тільки якщо проаналізувати яку саме цінність отримує клієнт від процесу і зрозуміти для чого він взагалі існує, ми можемо вибудувати процес найбільш ефективним чином і позбутися втрат часу й грошей. Саме Lean дає прості, але дуже ефективні інструменти пошуку цінностей, допомагає позбавитися втрат процесів та оптимально організувати процеси.  Що є дуже важливим, Lean дає відповідь на питання: як досягти постійного вдосконалення процесів? Існує думка, що Lean - це більше про виробництво, проте на лекції ми обговоримо використання Lean інструментів для покращення будь-яких процесів. Команда EBA Management Development Centre спільно з Віктором Романом запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Де ми втрачаємо гроші? Lean бізнес-процеси. Спікер: Віктор Роман, майстер чорного поясу по Lean/6 sigma, МВА, PhD, більше ніж 15 років досвіду в підвищенні операційної ефективності використовуючи підходи Lean, 6 Sigma, ТОС. Партнер заходу: HUB 4.0. Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, спеціалісти, які бажають оптимізувати власні процеси та процеси компанії.  Питання для обговорення: Розгляд цінностей та втрат продукту та процесу. Розуміння втрат часу і грошей в процесах, їх причини та шляхи боротьби. Розбір підходів організації до процесів для максимізації їх ефективності. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Віктор Роман. майстер чорного поясу по Lean/6 sigma, МВА, PhD, більше ніж 15 років досвіду в підвищенні операційної ефективності використовуючи підходи Lean, 6 Sigma, ТОС. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії! 

Як казав Бенджамін Франклін: «Час – це гроші». Скільки ж часу, а відповідно і грошей ми втрачаємо у своїх бізнес-процесах? Lean дає відповідь на це питання. Тільки якщо проаналізувати яку саме цінність отримує клієнт від процесу і зрозуміти для чого він взагалі існує, ми можемо вибудувати процес найбільш ефективним чином і позбутися втрат часу й грошей. Саме Lean дає прості, але дуже ефективні інструменти пошуку цінностей, допомагає позбавитися втрат процесів та оптимально організувати процеси.  Що є дуже важливим, Lean дає відповідь на питання: як досягти постійного вдосконалення процесів? Існує думка, що Lean – це більше про виробництво, проте на лекції ми обговоримо використання Lean інструментів для покращення будь-яких процесів.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Віктором Романом запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Де ми втрачаємо гроші? Lean бізнес-процеси.

Спікер: Віктор Роман, майстер чорного поясу по Lean/6 sigma, МВА, PhD, більше ніж 15 років досвіду в підвищенні операційної ефективності використовуючи підходи Lean, 6 Sigma, ТОС.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, спеціалісти, які бажають оптимізувати власні процеси та процеси компанії. 

Питання для обговорення:

  • Розгляд цінностей та втрат продукту та процесу.
  • Розуміння втрат часу і грошей в процесах, їх причини та шляхи боротьби.
  • Розбір підходів організації до процесів для максимізації їх ефективності.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віктор Роман
майстер чорного поясу по Lean/6 sigma, МВА, PhD, більше ніж 15 років досвіду в підвищенні операційної ефективності використовуючи підходи Lean, 6 Sigma, ТОС
Віктор Роман

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: