fbpx

Відкрита лекція: Company of the Future: формування нових цінностей та їх вплив на розвиток бізнесу в майбутньому

  • Дата: 18/04/2019
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів ЕВА
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES)

Реєстрацію закрито!

Сьогодні компанії все менше залежать від таких факторів зростання як низька ціна, дешева робоча сила або підвищення управлінських навичок. Бізнес знаходиться в постійному пошуку, як надавати клієнту унікальний досвід. І мова йде не про новий продукт, послугу або бренд, а про цілий всесвіт взаємопов’язаних людських переживань і нових бізнес-моделей. Саме вони формуватимуть різні галузі найближчим часом.

Дослідження показують, що близько третини сучасних компаній зникнуть з ринку протягом наступних 5 років. Більше того, аналіз тенденцій свідчить, що в найближчі 20 років половина існуючих зараз професій буде непотрібною, і на їх місці з’являться нові, які досі не існують. Як компаніям та їх власникам діяти зараз, щоб досягти успіху в майбутньому?

Команда EBA Management Development Centre спільно з CREASCOPE запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Company of the Future: формування нових цінностей та їх вплив на розвиток бізнесу в майбутньому.

Спікер: Йоанна Сосновська-Цекула, бізнес-консультант, спеціаліст з трансформацій бізнесу за допомогою інструментів дизайну; експерт у створенні та впровадженні інновацій з використанням методологій дизайн-мислення та futures thinking; координатор багатьох проектів на тему дизайну та дизайн-менеджменту.

Партнер заходу: CREASCOPE 

Цільова аудиторія: власники бізнесу, середній та топ-менеджмент, маркетологи, бренд-менеджери.

Питання для обговорення:

  • Що таке світ VUCA? Як діяти в нових умовах?
  • Що таке futures thinking?
  • Які навички важливо розвивати в сучасному світі?
  • Чому цінності є новим ядром трансформації?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Йоанна Сосновська-Цекула
Бізнес-консультант, спеціаліст з трансформацій бізнесу за допомогою інструментів дизайну; експерт у створенні та впровадженні інновацій з використанням методологій дизайн-мислення та futures thinking; координатор багатьох проектів на тему дизайну та дизайн-менеджменту.
Йоанна Сосновська-Цекула

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: