Відкрита лекція: Company of the Future: формування нових цінностей та їх вплив на розвиток бізнесу в майбутньому

  • Дата: 18/04/2019
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів ЕВА
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES)

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Реєстрацію закрито!

Сьогодні компанії все менше залежать від таких факторів зростання як низька ціна, дешева робоча сила або підвищення управлінських навичок. Бізнес знаходиться в постійному пошуку, як надавати клієнту унікальний досвід. І мова йде не про новий продукт, послугу або бренд, а про цілий всесвіт взаємопов’язаних людських переживань і нових бізнес-моделей. Саме вони формуватимуть різні галузі найближчим часом.

Дослідження показують, що близько третини сучасних компаній зникнуть з ринку протягом наступних 5 років. Більше того, аналіз тенденцій свідчить, що в найближчі 20 років половина існуючих зараз професій буде непотрібною, і на їх місці з’являться нові, які досі не існують. Як компаніям та їх власникам діяти зараз, щоб досягти успіху в майбутньому?

Команда EBA Management Development Centre спільно з CREASCOPE запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Company of the Future: формування нових цінностей та їх вплив на розвиток бізнесу в майбутньому.

Спікер: Йоанна Сосновська-Цекула, бізнес-консультант, спеціаліст з трансформацій бізнесу за допомогою інструментів дизайну; експерт у створенні та впровадженні інновацій з використанням методологій дизайн-мислення та futures thinking; координатор багатьох проектів на тему дизайну та дизайн-менеджменту.

Партнер заходу: CREASCOPE 

Цільова аудиторія: власники бізнесу, середній та топ-менеджмент, маркетологи, бренд-менеджери.

Питання для обговорення:

  • Що таке світ VUCA? Як діяти в нових умовах?
  • Що таке futures thinking?
  • Які навички важливо розвивати в сучасному світі?
  • Чому цінності є новим ядром трансформації?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Йоанна Сосновська-Цекула
Бізнес-консультант, спеціаліст з трансформацій бізнесу за допомогою інструментів дизайну; експерт у створенні та впровадженні інновацій з використанням методологій дизайн-мислення та futures thinking; координатор багатьох проектів на тему дизайну та дизайн-менеджменту.
Йоанна Сосновська-Цекула

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: