fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Чим пахне лояльність

 • Дата: 29/11/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Чим пахне лояльність. Дата: 29 листопада2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а. Згідно з останніми дослідженнями, саме нюх є найпотужнішім підсвідомим каналом сприйняття інформації. 75 % емоцій, які щоденно відчуває людина, повязані з ароматами, які її оточують. Емоції, в свою чергу, безпосередньо впливають на наш настрій, рішення і дії. Основна особливість ароматів - це спроможність створювати міцні асоціації та спогади, підсилюючи популярність бренду та розвиваючи лояльність клієнтів та партнерів. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Ol.factory запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Чим пахне лояльність? Після відвідання лекції учасники: Дізнаються, як збільшити лояльність за допомогою аромату; Зрозуміють, як керувати емоційним станом відвідувачів і співробітників; Отримають план мотивації клієнтів до здійснення покупки. Спікер: Христина Курганська, Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт. Партнер заходу: Ol.factory  Цільова аудиторія: Топ менеджмент компаній, PR менеджери, маркетинг-менеджери, маркетологи Всі, хто бажає дізнатися більше про аромамаркетинг та покращити свої творчі та креативні здібності Теми для обговорення: Аромат як потужний інструмент підсвідомої лояльності. Нюх – потужний канал сприйняття інформації. Вплив аромату на емоції та дії людини. Як використати аромат для досягнення бізнес цілей бренду. Правила аромамаркетингу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Христина Курганська. Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Згідно з останніми дослідженнями, саме нюх є найпотужнішім підсвідомим каналом сприйняття інформації. 75 % емоцій, які щоденно відчуває людина, пов’язані з ароматами, які її оточують. Емоції, в свою чергу, безпосередньо впливають на наш настрій, рішення і дії. Основна особливість ароматів – це спроможність створювати міцні асоціації та спогади, підсилюючи популярність бренду та розвиваючи лояльність клієнтів та партнерів.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Ol.factory запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Чим пахне лояльність?

Після відвідання лекції учасники:

 • Дізнаються, як збільшити лояльність за допомогою аромату;
 • Зрозуміють, як керувати емоційним станом відвідувачів і співробітників;
 • Отримають план мотивації клієнтів до здійснення покупки.

Спікер: Христина Курганська, Засновниця та управляючий партнер Ol.factory – сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт.

Партнер заходу: Ol.factory 

Цільова аудиторія:

 • Топ менеджмент компаній, PR менеджери, маркетинг-менеджери, маркетологи

 • Всі, хто бажає дізнатися більше про аромамаркетинг та покращити свої творчі та креативні здібності

Теми для обговорення:

 • Аромат як потужний інструмент підсвідомої лояльності.

 • Нюх – потужний канал сприйняття інформації.

 • Вплив аромату на емоції та дії людини.

 • Як використати аромат для досягнення бізнес цілей бренду.

 • Правила аромамаркетингу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Христина Курганська
Засновниця та управляючий партнер Ol.factory - сервісу управління ароматами; ольфакторний експерт
Христина Курганська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: