fbpx

Відкрита лекція: Брейнхакер. Як збільшити продуктивність роботи мозку і встигати в 2 рази більше

 • Дата: 02/07/2019
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

У наш час високого інформаційного навантаження і постійних змін, мозок – головний інструмент досягнень. І від того наскільки Ви використовуєте потенціал свого мозку залежать Ваші результати і яскравість життя. Настав час розкрити свої суперздібності. У цьому нам допоможе лекція Брейнхакер – концентрація технік ментального розвитку і прийомів роботи з інформацією для ділових людей.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Віктором Рубльовим запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Брейнхакер. Як збільшити продуктивність роботи мозку і встигати в 2 рази більше.

Після відвідування відкритої лекції учасники: швидко розбиратимуться у будь-якому питанні і бути завжди попереду конкурентів; набагато швидше справлятимуться зі щоденним потоком рутини та завдань, щоб концентруватися на важливих та приємних речах; прискорюватимуть реалізацію своїх цілей: нові проекти, збільшення доходу, іноземна мова, час з близькими і подорожі; швидше оволодіють новими навичками та збільшать свою продуктивність.

Спікер: Віктор Рубльов, спікер, тренер з розвитку ментальних здібностей, автор проекту БРЕЙНХАКЕР, директор з розвитку Бізнес Радіо, входить в ТОП-3 тренерів України корпоративного сегменту.

Партнери:

Основний партнер:  Бізнес Радіо.

Партнери заходуHUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесу, менеджери середнього та вищого рівня, фахівці HR-напряму, IT-спеціалісти.

Питання для обговорення:

 • Наскільки Ви використовуєте можливості свого мозку і як досягти успіху в епоху постійних змін?
 • Що потрібно знати про мозок, щоб досягати своїх цілей і бути на піковому рівні продуктивності?
 • Як швидко освоювати нові навички та отримувати при цьому максимум задоволення?
 • Чому людина не пам’ятає близько 99% того, що вивчала і як перестати забувати цінну інформацію з курсів, книг і тренінгів?
 • Техніка 3М. Головний секрет запам’ятовування інформації (тексти, тези, цифри, іноземні слова)
 • Як збільшити можливості своєї пам’яті в 3-5 разів, використовуючи одну ключову методику?
 • 10 потужних технік, які виведуть Вас на кардинально новий рівень продуктивності та допоможуть перемогти прокрастинацію.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віктор Рубльов
професійний спікер, тренер по брейнхакінгу та підвищенню продуктивності команд, директор з розвитку “Бізнес Радіо”, засновник проєкту БРЕЙНХАКЕР
Віктор Рубльов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: