fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Брейнхакер. Як збільшити продуктивність роботи мозку і встигати в 2 рази більше

 • Дата: 02/07/2019 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Брейнхакер. Як збільшити продуктивність роботи мозку і встигати в 2 рази більше. Дата: 02 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. У наш час високого інформаційного навантаження і постійних змін, мозок - головний інструмент досягнень. І від того наскільки Ви використовуєте потенціал свого мозку залежать Ваші результати і яскравість життя. Настав час розкрити свої суперздібності. У цьому нам допоможе лекція Брейнхакер - концентрація технік ментального розвитку і прийомів роботи з інформацією для ділових людей. Команда EBA Management Development Centre спільно з Віктором Рубльовим запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Брейнхакер. Як збільшити продуктивність роботи мозку і встигати в 2 рази більше. Після відвідування відкритої лекції учасники: швидко розбиратимуться у будь-якому питанні і бути завжди попереду конкурентів; набагато швидше справлятимуться зі щоденним потоком рутини та завдань, щоб концентруватися на важливих та приємних речах; прискорюватимуть реалізацію своїх цілей: нові проекти, збільшення доходу, іноземна мова, час з близькими і подорожі; швидше оволодіють новими навичками та збільшать свою продуктивність. Спікер: Віктор Рубльов, спікер, тренер з розвитку ментальних здібностей, автор проекту БРЕЙНХАКЕР, директор з розвитку Бізнес Радіо, входить в ТОП-3 тренерів України корпоративного сегменту. Партнери: Основний партнер:  Бізнес Радіо. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесу, менеджери середнього та вищого рівня, фахівці HR-напряму, IT-спеціалісти. Питання для обговорення: Наскільки Ви використовуєте можливості свого мозку і як досягти успіху в епоху постійних змін? Що потрібно знати про мозок, щоб досягати своїх цілей і бути на піковому рівні продуктивності? Як швидко освоювати нові навички та отримувати при цьому максимум задоволення? Чому людина не памятає близько 99% того, що вивчала і як перестати забувати цінну інформацію з курсів, книг і тренінгів? Техніка 3М. Головний секрет запамятовування інформації (тексти, тези, цифри, іноземні слова) Як збільшити можливості своєї памяті в 3-5 разів, використовуючи одну ключову методику? 10 потужних технік, які виведуть Вас на кардинально новий рівень продуктивності та допоможуть перемогти прокрастинацію. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Віктор Рубльов. Тренер з ментальної та особистої ефективності, автор проєкту БРЕЙНХАКЕР, входить в ТОП-3 корпоративних тренерів України, головний продюсер радіошоу МОТИВ. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У наш час високого інформаційного навантаження і постійних змін, мозок – головний інструмент досягнень. І від того наскільки Ви використовуєте потенціал свого мозку залежать Ваші результати і яскравість життя. Настав час розкрити свої суперздібності. У цьому нам допоможе лекція Брейнхакер – концентрація технік ментального розвитку і прийомів роботи з інформацією для ділових людей.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Віктором Рубльовим запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Брейнхакер. Як збільшити продуктивність роботи мозку і встигати в 2 рази більше.

Після відвідування відкритої лекції учасники: швидко розбиратимуться у будь-якому питанні і бути завжди попереду конкурентів; набагато швидше справлятимуться зі щоденним потоком рутини та завдань, щоб концентруватися на важливих та приємних речах; прискорюватимуть реалізацію своїх цілей: нові проекти, збільшення доходу, іноземна мова, час з близькими і подорожі; швидше оволодіють новими навичками та збільшать свою продуктивність.

Спікер: Віктор Рубльов, спікер, тренер з розвитку ментальних здібностей, автор проекту БРЕЙНХАКЕР, директор з розвитку Бізнес Радіо, входить в ТОП-3 тренерів України корпоративного сегменту.

Партнери:

Основний партнер:  Бізнес Радіо.

Партнери заходуHUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесу, менеджери середнього та вищого рівня, фахівці HR-напряму, IT-спеціалісти.

Питання для обговорення:

 • Наскільки Ви використовуєте можливості свого мозку і як досягти успіху в епоху постійних змін?
 • Що потрібно знати про мозок, щоб досягати своїх цілей і бути на піковому рівні продуктивності?
 • Як швидко освоювати нові навички та отримувати при цьому максимум задоволення?
 • Чому людина не пам’ятає близько 99% того, що вивчала і як перестати забувати цінну інформацію з курсів, книг і тренінгів?
 • Техніка 3М. Головний секрет запам’ятовування інформації (тексти, тези, цифри, іноземні слова)
 • Як збільшити можливості своєї пам’яті в 3-5 разів, використовуючи одну ключову методику?
 • 10 потужних технік, які виведуть Вас на кардинально новий рівень продуктивності та допоможуть перемогти прокрастинацію.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віктор Рубльов
Тренер з ментальної та особистої ефективності, автор проєкту БРЕЙНХАКЕР, входить в ТОП-3 корпоративних тренерів України, головний продюсер радіошоу "МОТИВ"
Віктор Рубльов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: