fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Блокчейн, криптовалюта, держава

 • Дата: 06/03/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Блокчейн, криптовалюта, держава. Дата: 06 березня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3). Команда EBA Management Development Centre, спільно з Олегом Кудренко запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Блокчейн, криптовалюта, Держава Питання криптовалютної індустрії з точки зору ринкових регуляторів стає все більш актуальним, особливо питання потенційного використання поточного грошового законодавства з криптовалютами та віртуальними грошима. З початку свого існування, криптовалюти порівнювалися з фіатними грошима як швидший та простіший спосіб грошових переказів, але зараз вони більше походять до цінних паперів та інвестиційних активів, що робить їх менш привабливими в якості платіжних методів. Спікер: Олег Кудренко, співзасновник студії Bachoo design, член Young Business Club, Біткоін євангеліст в SingularityU Kiev Chapter Цільова аудиторія: Підприємці, які хочуть впровадити технологію Blockchain в бізнесі; Підприємці, які хотіли б заробляти на криптовалютах; Люди, які хотіли б розвиватися і вивчати сучасні технології Питання, що будуть розглянуті:  Опис завдання технології; Зародження технології криптовалют і її становлення; Порівняння криптовалюти і класичної фінансової системи; Принцип децентралізації, його реалізація і переваги; Консенсус - приняття рішень в децентралізованих системах; Різні види консенсуса - плюси і мінуси; Майнінг - як він влаштований і які завдання вирішує; Розумні контракти, принцип роботи; Розумні контракти: кейси для корпорацій і держави; ICO - нова парадигма краудфандінга; ICO - кейси, антикейси, плюси і мінуси Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олег Кудренко. співзасновник студії Bachoo design, член Young Business Club, Біткоін євангеліст в SingularityU Kiev Chapter. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre, спільно з Олегом Кудренко запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Блокчейн, криптовалюта, Держава

Питання криптовалютної індустрії з точки зору ринкових регуляторів стає все більш актуальним, особливо питання потенційного використання поточного грошового законодавства з криптовалютами та віртуальними грошима. З початку свого існування, криптовалюти порівнювалися з фіатними грошима як швидший та простіший спосіб грошових переказів, але зараз вони більше походять до цінних паперів та інвестиційних активів, що робить їх менш привабливими в якості платіжних методів.

Спікер: Олег Кудренко, співзасновник студії Bachoo design, член Young Business Club, Біткоін євангеліст в SingularityU Kiev Chapter

Цільова аудиторія:

 • Підприємці, які хочуть впровадити технологію Blockchain в бізнесі;
 • Підприємці, які хотіли б заробляти на криптовалютах;
 • Люди, які хотіли б розвиватися і вивчати сучасні технології

Питання, що будуть розглянуті: 

 • Опис завдання технології;
 • Зародження технології криптовалют і її становлення;
 • Порівняння криптовалюти і класичної фінансової системи;
 • Принцип децентралізації, його реалізація і переваги;
 • Консенсус – приняття рішень в децентралізованих системах;
 • Різні види консенсуса – плюси і мінуси;
 • Майнінг – як він влаштований і які завдання вирішує;
 • Розумні контракти, принцип роботи;
 • Розумні контракти: кейси для корпорацій і держави;
 • ICO – нова парадигма краудфандінга;
 • ICO – кейси, антикейси, плюси і мінуси

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олег Кудренко
співзасновник студії Bachoo design, член Young Business Club, Біткоін євангеліст в SingularityU Kiev Chapter
Олег Кудренко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: