fbpx

Online-лекція: Бізнес-презентації: Як позиціонувати свій продукт, щоб його захотілося одразу купити

  • Дата: 27/05/2020
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Працівники роблять презентації для того, щоб гідно себе представити, зацікавити в своїх продуктах і послугах, отримати нові замовлення. Однак часто отриманий результат не збігається з запланованим. Чому так відбувається?

EBA Management Development Centre спільно з Денисом Каплуновим запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Бізнес-презентації: Як представити свій продукт, щоб його захотілося одразу купити.

Дана лекція запланована на 27 травня об 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Після відвідування відкритої лекції учасники отримають чіткі і готові рішення, які допоможуть поліпшити презентації, написати комерційну пропозицію, і отримати більш високий результат.

Спікер: Денис Каплунов, засновник рекламного агентства “Студія Дениса Каплунова”, освітнього проекту “Школа копірайтингу”, досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд – комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро.

Цільова аудиторія: співробітники компаній і підприємці, яким потрібно робити презентації для своїх продуктів/ проектів та які хочуть прокачати свої навички в цій справі.

Питання для обговорення:

  • ТОП-5 слабких місць 80% текстів.
  • Проста структура, що продає тексти.
  • Як з перших слів зацікавити своїм продуктом.
  • Як пояснити унікальність продукту/послуги.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Денис Каплунов
Засновник рекламного агентства "Студія Дениса Каплунова", освітнього проекту "Школа копірайтингу", досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд - комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро
Денис Каплунов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: