fbpx

Online-лекція: Бізнес-презентації: Як позиціонувати свій продукт, щоб його захотілося одразу купити

  • Дата: 27/05/2020
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Працівники роблять презентації для того, щоб гідно себе представити, зацікавити в своїх продуктах і послугах, отримати нові замовлення. Однак часто отриманий результат не збігається з запланованим. Чому так відбувається?

EBA Management Development Centre спільно з Денисом Каплуновим запрошують Вас взяти участь у Online-лекції: Бізнес-презентації: Як представити свій продукт, щоб його захотілося одразу купити.

Дана лекція запланована на 27 травня об 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Після відвідування відкритої лекції учасники отримають чіткі і готові рішення, які допоможуть поліпшити презентації, написати комерційну пропозицію, і отримати більш високий результат.

Спікер: Денис Каплунов, засновник рекламного агентства “Студія Дениса Каплунова”, освітнього проекту “Школа копірайтингу”, досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд – комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро.

Цільова аудиторія: співробітники компаній і підприємці, яким потрібно робити презентації для своїх продуктів/ проектів та які хочуть прокачати свої навички в цій справі.

Питання для обговорення:

  • ТОП-5 слабких місць 80% текстів.
  • Проста структура, що продає тексти.
  • Як з перших слів зацікавити своїм продуктом.
  • Як пояснити унікальність продукту/послуги.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Денис Каплунов
Засновник рекламного агентства "Студія Дениса Каплунова", освітнього проекту "Школа копірайтингу", досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд - комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро
Денис Каплунов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: