fbpx

Відкрита лекція: Бізнес-презентації: Як позиціонувати свій продукт, щоб його захотілося одразу купити

  • Дата: 24/03/2020
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Додати до Google календаря Відкрити Телеграм-бот подій

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Працівники роблять презентації для того, щоб гідно себе представити, зацікавити в своїх продуктах і послугах, отримати нові замовлення. Однак часто отриманий результат не збігається з запланованим. Чому так відбувається?

EBA Management Development Centre спільно з Денисом Каплуновим запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Бізнес-презентації: Як представити свій продукт, щоб його захотілося одразу купити.

Після відвідування відкритої лекції учасники отримають чіткі і готові рішення, які допоможуть поліпшити презентації, написати комерційну пропозицію, і отримати більш високий результат.

Спікер: Денис Каплунов, засновник рекламного агентства “Студія Дениса Каплунова”, освітнього проекту “Школа копірайтингу”, досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд – комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро.

Цільова аудиторія: співробітники компаній і підприємці, яким потрібно робити презентації для своїх продуктів/ проектів та які хочуть прокачати свої навички в цій справі.

Питання для обговорення:

  • ТОП-5 слабких місць 80% текстів.
  • Проста структура, що продає тексти.
  • Як з перших слів зацікавити своїм продуктом.
  • Як пояснити унікальність продукту/послуги.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Денис Каплунов
Засновник рекламного агентства "Студія Дениса Каплунова", освітнього проекту "Школа копірайтингу", досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд - комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро
Денис Каплунов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: