fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Бізнес-гнучкість. Як бути лідером в епоху постійних змін

  • Дата: 14/02/2019 (ЧТ)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Бізнес-гнучкість. Як бути лідером в епоху постійних змін. Дата: 14 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а. Для бізнесу, як і для багатьох людей, сьогодні є актуальним заклик: «Змінюйся або помри!» На зміну «безпечним» стратегіям, стереотипним продуктам і шаблонним підходам в менеджменті прийшли масштабні цілі, творче мислення і залучення співробітників у вирішення бізнес-завдань. Одна з ключових навичок лідера у таких умовах - вміння пристосовуватись до змін та створювати якісні зміни у своїй реальності. І бізнес-гнучкість – саме та характеристика, що допоможе власникам та керівникам бути першими у бізнесі, у розвитку та у особистому житті. Команда EBA Management Development Centre спільно з Міжнародною Консалтинговою Групою Живе Діло запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Бізнес-гнучкість. Як бути лідером в епоху постійних змін. Спікер: Алла Заднепровська - власник Міжнародної Консалтингової Групи «Живе Діло», експерт з впровадження змін, автор і ведуча Інтегральної Коучинг Школи, коуч перших осіб і команд, бізнес-тренер. Партнер: Zhyve Dilo. Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські якості. Питання для обговорення: плюси і мінуси епохи змін; еволюція управління в сучасному світі; суть гнучких підходів управління в бізнесі; принципи 3 “О” та 3 “Е”; лайфхаки life-business balance; «формула привабливості» успішного керівника. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Заднепровська Алла. Founder & CEO Міжнародної Консалтингової Групи «Живое Дело» Автор та ведуча Міжнародної Інтегральної Коучинг Школи (акредитована за стандартом ACSTH ICF) Коуч перших осіб і ТОП-команд. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Для бізнесу, як і для багатьох людей, сьогодні є актуальним заклик: «Змінюйся або помри!» На зміну «безпечним» стратегіям, стереотипним продуктам і шаблонним підходам в менеджменті прийшли масштабні цілі, творче мислення і залучення співробітників у вирішення бізнес-завдань. Одна з ключових навичок лідера у таких умовах – вміння пристосовуватись до змін та створювати якісні зміни у своїй реальності. І бізнес-гнучкість – саме та характеристика, що допоможе власникам та керівникам бути першими у бізнесі, у розвитку та у особистому житті.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Міжнародною Консалтинговою Групою “Живе Діло” запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Бізнес-гнучкість. Як бути лідером в епоху постійних змін.

Спікер: Алла Заднепровська – власник Міжнародної Консалтингової Групи «Живе Діло», експерт з впровадження змін, автор і ведуча Інтегральної Коучинг Школи, коуч перших осіб і команд, бізнес-тренер.

Партнер: Zhyve Dilo.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські якості.

Питання для обговорення:

  • плюси і мінуси епохи змін;
  • еволюція управління в сучасному світі;
  • суть гнучких підходів управління в бізнесі;
  • принципи 3 “О” та 3 “Е”;
  • лайфхаки life-business balance;
  • «формула привабливості» успішного керівника.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Заднепровська Алла
Founder & CEO Міжнародної Консалтингової Групи «Живое Дело» Автор та ведуча Міжнародної Інтегральної Коучинг Школи (акредитована за стандартом ACSTH ICF) Коуч перших осіб і ТОП-команд
Заднепровська Алла

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: