fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: 10 порад як створити сильні тексти

 • Дата: 04/06/2019 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: 10 порад як створити сильні тексти. Дата: 04 червня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Як навчитися писати людські і зрозумілі тексти, замість «продаючих», SEO- або інфобізнесових? Звідки беруться переконливі слова? І чому деякі люди пишуть із задоволенням, а іншим створення текстів дається важко? Автор 5 книг-бестселерів, тренер з текстів та книжковий продюсер Ірина Золотаревич поділиться кількома прийомами посилення Вашого літературного стилю. Команда EBA Management Development Centre разом з Іриною Золотаревич запрошує Вас приєднатися до Відкритої лекції: 10 порад як створити сильні тексти. Після відвідування лекції учасники отримають: навички підготовки хороших текстів: для сайту, розсилок, блогів чи листів; принципи постановки завдання копірайтерам; прийоми посилення письменницьких навичок; логіку розповіді про бізнес – просто та зрозуміло; ідеї щодо створення власної книги. Спікер: Ірина Золотаревич, радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин, екс-радник Прем’єр-міністра України. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: спеціалісти з комунікацій та маркетингу, копірайтери, керівники компаній, кожен, хто прагне власного професійного та особистого розвитку. Питання для обговорення: Як впоратися із страхами, повязаними з текстами? Як швидко вийти з творчого ступору? Лайфхак по роботі з корпоративними текстами. Чи правда, що абсолютно кожен може стати автором книги? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Ірина Золотаревич. Радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин, була радником Прем’єр-міністра України, керівником та засновником комунікаційних агентств та міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президентом комунікаційного холдингу, є автором 5 книжок, має ступінь магістра соціології, диплом CIPR, проходила навчання в університеті Стенфорда. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Як навчитися писати людські і зрозумілі тексти, замість «продаючих», SEO- або інфобізнесових? Звідки беруться переконливі слова? І чому деякі люди пишуть із задоволенням, а іншим створення текстів дається важко? Автор 5 книг-бестселерів, тренер з текстів та книжковий продюсер Ірина Золотаревич поділиться кількома прийомами посилення Вашого літературного стилю.

Команда EBA Management Development Centre разом з Іриною Золотаревич запрошує Вас приєднатися до Відкритої лекції: 10 порад як створити сильні тексти.

Після відвідування лекції учасники отримають:

 • навички підготовки хороших текстів: для сайту, розсилок, блогів чи листів;
 • принципи постановки завдання копірайтерам;
 • прийоми посилення письменницьких навичок;
 • логіку розповіді про бізнес – просто та зрозуміло;
 • ідеї щодо створення власної книги.

Спікер: Ірина Золотаревич, радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин, екс-радник Прем’єр-міністра України.

Партнери заходуHUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: спеціалісти з комунікацій та маркетингу, копірайтери, керівники компаній, кожен, хто прагне власного професійного та особистого розвитку.

Питання для обговорення:

 • Як впоратися із страхами, пов’язаними з текстами?
 • Як швидко вийти з творчого ступору?
 • Лайфхак по роботі з корпоративними текстами.
 • Чи правда, що абсолютно кожен може стати автором книги?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Ірина Золотаревич
Радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA та міжнародних відносин, була радником Прем’єр-міністра України, керівником та засновником комунікаційних агентств та міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президентом комунікаційного холдингу, є автором 5 книжок, має ступінь магістра соціології, диплом CIPR, проходила навчання в університеті Стенфорда
Ірина Золотаревич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: