fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як структурувати та подавати інформацію в презентації. Управління голосом

 • Дата: 05/07/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як структурувати та подавати інформацію в презентації. Управління голосом. Дата: 05 липня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Презентація — це донесення ідеї, інформації. Чи зрозуміють Вас люди і чи зроблять після презентації те, до чого Ви їх підводите, залежить і від хорошого наповнення, і від хорошого обгортки. Тут як в книжковому магазині: беруть книгу за обкладинку, а рекомендують — за наповнення. Та ж історія відбувається і з презентаціями: щоб людина зацікавилася і додивилася Вашу презентацію до кінця, вона повинна бути не тільки красиво оформлена, але й грамотно структурована та подана. Команда EBA Management Development Centre спільно з Reprezent та Школа Красноречия запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як структурувати та подавати інформацію в презентації. Управління голосом.  Спікери: Антон Росенко, oпераційний директор Reprezent, головний редактор Reprezent, спеціалізація в типографіці та роботі зі змістом Олександр Зайома, викладач техніки мовлення та ораторської майстерності у Школі Красномовства (Школа Красноречия) Партнери: Reprezent Школа Красноречия Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. Теми для обговорення: Ряд інструментів для роботи з інформацією презентації. Структурування презентації та вибору. Який саме контент включати до показу на слайдах. Як управляти голосом для більшої ефективності спілкування. Чому одні голоси зачаровують, а інші залишають нас байдужими. Що робити, щоб голос приваблював та переконував. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Антон Росенко. Операційний директор Reprezent, головний редактор Reprezent, спеціалізація в типографіці та роботі зі змістом. Олександр Зайома. Викладач ораторської майстерності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Презентація — це донесення ідеї, інформації. Чи зрозуміють Вас люди і чи зроблять після презентації те, до чого Ви їх підводите, залежить і від хорошого наповнення, і від хорошого обгортки. Тут як в книжковому магазині: беруть книгу за обкладинку, а рекомендують — за наповнення. Та ж історія відбувається і з презентаціями: щоб людина зацікавилася і додивилася Вашу презентацію до кінця, вона повинна бути не тільки красиво оформлена, але й грамотно структурована та подана.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Reprezent та Школа Красноречия запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як структурувати та подавати інформацію в презентації. Управління голосом. 

Спікери:

 • Антон Росенко, oпераційний директор Reprezent, головний редактор Reprezent, спеціалізація в типографіці та роботі зі змістом
 • Олександр Зайома, викладач техніки мовлення та ораторської майстерності у Школі Красномовства (Школа Красноречия)

Партнери: Reprezent Школа Красноречия

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

Теми для обговорення:

 • Ряд інструментів для роботи з інформацією презентації.
 • Структурування презентації та вибору.
 • Який саме контент включати до показу на слайдах.
 • Як управляти голосом для більшої ефективності спілкування.
 • Чому одні голоси зачаровують, а інші залишають нас байдужими.
 • Що робити, щоб голос приваблював та переконував.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Антон Росенко
Операційний директор Reprezent, головний редактор Reprezent, спеціалізація в типографіці та роботі зі змістом
Олександр Зайома
Викладач ораторської майстерності
Антон Росенко
Олександр Зайома

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: