fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як розпочати писати цікаві статті

 • Дата: 06/12/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як розпочати писати цікаві статті. Дата: 06 грудня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Вміння зрозуміло сформувати свої думки «на папері» і зацікавити читача «вислухати» вас до кінця – одна з найбільш важливих навичок сучасної людини. Писати цікаво – це бонус, який допомагає нам успішно реалізовуватись в особистій і професійній діяльності. Адже журналістику, блогінг, PR, маркетинг не можна уявити без досвіду цікаво писати. Це вміння також важливе у випадку, якщо Ви керівник (або його помічник) і збираєтеся займатися своїм піаром у ЗМІ (писати колонки, давати інтервю, тощо). Втім, кожен серед нас, хто планує успішно розвиватися у своїй професії, як мінімум, повинен вміти викладати свої думки в статтях на професійну тематику.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Profi Space запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як розпочати писати цікаві статті. Після відвідання лекції кожен учасник: Дізнається, як налаштуватись на написання текстів і побороти синдром «білого аркушу»; Отримає рекомендації відносно складання тези, заголовка і структури статті; Дізнається, які статті найбільш популярні і які більш всього мають шанс «зачепити» читача; Познайомиться з основами редагування текстів. Спікер: Ірина Чернявська, професійний журналіст і редактор з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України (більше 17 років), багаторазовий переможець міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание», тренер бізнес-школи Profi Space. Партнер: Бізнес-школа Profi Space Цільова аудиторія: менеджери середньої та вищої ланки, PR-фахівці, маркетологи, GR-фахівці, юристи, фінансисти, ІТ-фахівці, блогери, копірайтери, усі, хто в повсякденному житті стикається з необхідністю писати тексти. Питання для обговорення:  Навіщо вчитися писати. Мотиваційні техніки для тих, хто ніколи не писав, і для тих, у кого творчий «ступор». Структура статті: від заголовка до інфографіки. Практика складання тези статті та заголовка. Лайфхаки написання та редагування. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Ірина Чернявська. професійний журналіст і редактор з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України (більше 17 років), багаторазовий переможець міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание», тренер бізнес-школи Profi Space. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Вміння зрозуміло сформувати свої думки «на папері» і зацікавити читача «вислухати» вас до кінця – одна з найбільш важливих навичок сучасної людини. Писати цікаво – це бонус, який допомагає нам успішно реалізовуватись в особистій і професійній діяльності. Адже журналістику, блогінг, PR, маркетинг не можна уявити без досвіду цікаво писати. Це вміння також важливе у випадку, якщо Ви керівник (або його помічник) і збираєтеся займатися своїм піаром у ЗМІ (писати колонки, давати інтерв’ю, тощо). Втім, кожен серед нас, хто планує успішно розвиватися у своїй професії, як мінімум, повинен вміти викладати свої думки в статтях на професійну тематику. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Profi Space запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як розпочати писати цікаві статті.

Після відвідання лекції кожен учасник:

 • Дізнається, як налаштуватись на написання текстів і побороти синдром «білого аркушу»;
 • Отримає рекомендації відносно складання тези, заголовка і структури статті;
 • Дізнається, які статті найбільш популярні і які більш всього мають шанс «зачепити» читача;
 • Познайомиться з основами редагування текстів.

Спікер: Ірина Чернявська, професійний журналіст і редактор з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України (більше 17 років), багаторазовий переможець міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание», тренер бізнес-школи Profi Space.

Партнер: Бізнес-школа Profi Space

Цільова аудиторія: менеджери середньої та вищої ланки, PR-фахівці, маркетологи, GR-фахівці, юристи, фінансисти, ІТ-фахівці, блогери, копірайтери, усі, хто в повсякденному житті стикається з необхідністю писати тексти.

Питання для обговорення: 

 • Навіщо вчитися писати.
 • Мотиваційні техніки для тих, хто ніколи не писав, і для тих, у кого творчий «ступор».
 • Структура статті: від заголовка до інфографіки.
 • Практика складання тези статті та заголовка.
 • Лайфхаки написання та редагування.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Ірина Чернявська
професійний журналіст і редактор з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України (більше 17 років), багаторазовий переможець міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание», тренер бізнес-школи Profi Space
Ірина Чернявська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: