fbpx

Відкрита лекція: Вирішення проблем в ощадливому виробництві

  • Дата: 15/02/2018
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Вартість участі:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Imperial Tobacco Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вирішення проблем в ощадливому виробництві.

Ощадливе виробництво, що прагне досягти результатів світового рівня, розглядає поняття «проблема» як можливість для дослідження і постійного вдосконалення існуючих процесів. Lean-інструменти, такі як 5W1H, 4M (Isikawa diagram), 5Why допомагають правильно визначити корінну причину проблеми та визначити план дій, здатних мінімізувати подібні випадки в майбутньому. Процес вирішення проблем є джерелом для нових ідей, котрі позитивно впливають на виробничі показники організації.

Результат: структуроване розуміння механізму ефективного вирішення проблем через вплив на корінну причину їх виникнення. 

Спікер: Юрій Шубко, провідний фахівець з постійного вдосконалення в Imperial Tobacco Production Ukraine, досвід роботи з програмами операційного вдосконалення, такими як World Class Manufacturing та Mini Business Units. 

Партнер заходу: Imperial Tobacco Ukraine

Цільова аудиторія: кожен, хто зацікавленний у впровадженні чи вдосконаленні культури ощадливого виробництва.

Теми для обговорення: 

  • Основні принципи ощадливого виробництва
  • Пошук корінної причини проблеми замість усунення її «симптомів»
  • Ефективне вирішення проблем

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Шубко
провідний фахівець з постійного вдосконалення в Imperial Tobacco Production Ukraine, досвід роботи з програмами операційного вдосконалення, такими як World Class Manufacturing та Mini Business Units.
Юрій Шубко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: