fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Тренінг на лаві підсудних

 • Дата: 21/06/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Тренінг на лаві підсудних. Дата: 21 червня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. «На що ми витратили гроші?», - дуже поширене питання серед власників та топ-менеджменту різних компаній. І справді, це дуже влучне питання. Яким чином вимірюється ефективність навчання? Чи впевнені ви, що інвестиція себе виправдала? І що взагалі для нас означає “ефективність”? Одна з найбільш поширених, простих та лаконічних систем оцінювання ефективності навчальних заходів - це модель “4 рівня” Дональда Кіркпатріка. Вона чітко розкладає розуміння слова “ефективність” на чотири виміри: Рівень 1. Реакція – наскільки сподобалося навчання учасникам? Рівень 2. Знання – якою мірою освоїли учасники знання та навички? Рівень 3. Поведінка – наскільки змінилася поведінка учасників на робочому місці? Рівень 4. ROE (Return on expectation) – як змінилися наші ключові показники Але в більшості випадків, бізнесу важливо не стільки отримати оцінку, добре чи погано, скільки мати можливість спланувати та гарантовано отримати бажаний результат від навчання. Як отримати ріст показників продажів, покращити задоволеність та лояльність клієнтів, покращити показники залученості, або інші важливі KPI. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією DEVELOR Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Тренінг на лаві підсудних. Чому тренінги не працюють? Чи можемо ми змінити поведінку персоналу та отримати підвищення бізнес показників після навчання? Спікер: Маріанна Хоніна, тренер, директор DEVELOR Ukraine. Партнер: DEVELOR Ukraine Цільова аудиторія: власники бізнесу, HRD, усі, хто хоче зрозуміти як інвестуючи у навчання отримати: вимірний KPI. Питання для обговорення:  Суд над тренінгом: стратити чи помилувати Традиційні складові тренінгу та причини невдач Behavior Change - Зміна поведінки після тренінгу - міф чи реальність? Концепт Value Chain на основі моделі Д. Кіркпатріка Як розробити ефективну програму навчання – кейси та практика Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Маріанна Хоніна. керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, авторка дослідження про різність досвідів та інклюзію в умовах війни. У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

«На що ми витратили гроші?», – дуже поширене питання серед власників та топ-менеджменту різних компаній. І справді, це дуже влучне питання. Яким чином вимірюється ефективність навчання? Чи впевнені ви, що інвестиція себе виправдала? І що взагалі для нас означає “ефективність”?
Одна з найбільш поширених, простих та лаконічних систем оцінювання ефективності навчальних заходів – це модель “4 рівня” Дональда Кіркпатріка. Вона чітко розкладає розуміння слова “ефективність” на чотири виміри:

 • Рівень 1. Реакція – наскільки сподобалося навчання учасникам?
 • Рівень 2. Знання – якою мірою освоїли учасники знання та навички?
 • Рівень 3. Поведінка – наскільки змінилася поведінка учасників на робочому місці?
 • Рівень 4. ROE (Return on expectation) – як змінилися наші ключові показники

Але в більшості випадків, бізнесу важливо не стільки отримати оцінку, добре чи погано, скільки мати можливість спланувати та гарантовано отримати бажаний результат від навчання. Як отримати ріст показників продажів, покращити задоволеність та лояльність клієнтів, покращити показники залученості, або інші важливі KPI.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією DEVELOR Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Тренінг на лаві підсудних. Чому тренінги не працюють? Чи можемо ми змінити поведінку персоналу та отримати підвищення бізнес показників після навчання?

Спікер: Маріанна Хоніна, тренер, директор DEVELOR Ukraine.

Партнер: DEVELOR Ukraine

Цільова аудиторія: власники бізнесу, HRD, усі, хто хоче зрозуміти як інвестуючи у навчання отримати: вимірний KPI.

Питання для обговорення: 

 • Суд над тренінгом: стратити чи помилувати
 • Традиційні складові тренінгу та причини невдач
 • Behavior Change – Зміна поведінки після тренінгу – міф чи реальність?
 • Концепт Value Chain на основі моделі Д. Кіркпатріка
 • Як розробити ефективну програму навчання – кейси та практика

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Маріанна Хоніна
керуюча партнерка DEVELOR UKRAINE, авторка дослідження про різність досвідів та інклюзію в умовах війни. У 2007 році Маріанна відкрила український офіс міжнародної консалтингової та тренінгової компанії DEVELOR і провела її через численні виклики та кризи, зробивши однією з найуспішніших компаній в Україні
Маріанна Хоніна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: