fbpx

Відкрита лекція: Судовий захист бізнесу – гра за новими правилами

 • Дата: 17/05/2018
 • Мова: Ukrainian
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Ticket:free of charge for EBA members
Місце проведення:

EBA Kyiv Office, 1A Andriyivskyi Uzviz

Україна багато років живе у очікуванні судової реформи, яка має за мету збільшити довіру до судів та стати ефективним інструментом захисту інтересів бізнесу. Прийняті у кінці 2017 року нові процесуальні кодекси: Господарський процесуальний кодекс, Цивільний процесуальний кодекс та Кодекс адміністративного судочинства принципово змінюють судовий процес та є одним із важливих етапів реалізації реформи. Що фактично це означає для бізнесу, які відкриває можливості та які обмеження накладає – розкажуть експерти-адвокати.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією «Василь Кісіль і Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Судовий захист бізнесу – гра за новими правилами. 

Результат: після відвідування лекції Ви зрозумієте загальні тренди, які концептуально вплинуть на судочинство, знатимете, які основні зміни відбулися у судовому процесі, довідаєтесь про першу судову практику застосування оновлених кодексів, отримаєте практичні поради та рекомендації щодо захисту інтересів бізнесу у суді.

Спікери:

 • Тетяна Бережна, адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів
 • Юрій Колос, адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.

Партнер: Vasil Kisil & Partners

Цільова аудиторія: корпоративні (in-house) юристи компаній.

Питання для обговорення: 

 • Адвокатська монополія: чи можуть адвокати-інхауси представляти інтереси роботодавця в суді
 • Електронний суд та електронні докази: «усі карти на стіл»
 • Нові штрафи: у що обійдеться «процесуальна гра»
 • Судові витрати та їх відшкодування: як бізнесу отримати повне відшкодування судових витрат
 • Перша судова практика застосування оновлених процесуальних кодексів

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Тетяна Бережна
Адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів
Юрій Колос
Адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.
Тетяна Бережна
Юрій Колос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anastasiia Mutas

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: