fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Судовий захист бізнесу – гра за новими правилами

 • Дата: 17/05/2018 (ЧТ)
 • Мова: Ukrainian
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Ticket:free of charge for EBA members
Місце проведення:

EBA Kyiv Office, 1A Andriyivskyi Uzviz

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Судовий захист бізнесу – гра за новими правилами. Дата: 17 травня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Ukrainian. Ticket: free of charge for EBA members. Місце проведення: EBA Kyiv Office, 1A Andriyivskyi Uzviz. Україна багато років живе у очікуванні судової реформи, яка має за мету збільшити довіру до судів та стати ефективним інструментом захисту інтересів бізнесу. Прийняті у кінці 2017 року нові процесуальні кодекси: Господарський процесуальний кодекс, Цивільний процесуальний кодекс та Кодекс адміністративного судочинства принципово змінюють судовий процес та є одним із важливих етапів реалізації реформи. Що фактично це означає для бізнесу, які відкриває можливості та які обмеження накладає – розкажуть експерти-адвокати. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією «Василь Кісіль і Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Судовий захист бізнесу – гра за новими правилами.  Результат: після відвідування лекції Ви зрозумієте загальні тренди, які концептуально вплинуть на судочинство, знатимете, які основні зміни відбулися у судовому процесі, довідаєтесь про першу судову практику застосування оновлених кодексів, отримаєте практичні поради та рекомендації щодо захисту інтересів бізнесу у суді. Спікери: Тетяна Бережна, адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів Юрій Колос, адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін. Партнер: Vasil Kisil & Partners Цільова аудиторія: корпоративні (in-house) юристи компаній. Питання для обговорення:  Адвокатська монополія: чи можуть адвокати-інхауси представляти інтереси роботодавця в суді Електронний суд та електронні докази: «усі карти на стіл» Нові штрафи: у що обійдеться «процесуальна гра» Судові витрати та їх відшкодування: як бізнесу отримати повне відшкодування судових витрат Перша судова практика застосування оновлених процесуальних кодексів Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юрій Колос. Адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anastasiia Mutas. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Україна багато років живе у очікуванні судової реформи, яка має за мету збільшити довіру до судів та стати ефективним інструментом захисту інтересів бізнесу. Прийняті у кінці 2017 року нові процесуальні кодекси: Господарський процесуальний кодекс, Цивільний процесуальний кодекс та Кодекс адміністративного судочинства принципово змінюють судовий процес та є одним із важливих етапів реалізації реформи. Що фактично це означає для бізнесу, які відкриває можливості та які обмеження накладає – розкажуть експерти-адвокати.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією «Василь Кісіль і Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Судовий захист бізнесу – гра за новими правилами. 

Результат: після відвідування лекції Ви зрозумієте загальні тренди, які концептуально вплинуть на судочинство, знатимете, які основні зміни відбулися у судовому процесі, довідаєтесь про першу судову практику застосування оновлених кодексів, отримаєте практичні поради та рекомендації щодо захисту інтересів бізнесу у суді.

Спікери:

 • Тетяна Бережна, адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», спеціалізується на національному судовому процесі, зокрема, на податкових, митних та інших судових спорах про оскарження рішень державних органів
 • Юрій Колос, адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.

Партнер: Vasil Kisil & Partners

Цільова аудиторія: корпоративні (in-house) юристи компаній.

Питання для обговорення: 

 • Адвокатська монополія: чи можуть адвокати-інхауси представляти інтереси роботодавця в суді
 • Електронний суд та електронні докази: «усі карти на стіл»
 • Нові штрафи: у що обійдеться «процесуальна гра»
 • Судові витрати та їх відшкодування: як бізнесу отримати повне відшкодування судових витрат
 • Перша судова практика застосування оновлених процесуальних кодексів

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Колос
Адвокат, старший юрист «Василь Кісіль і Партнери», має досвід ведення судових справ з врегулювання спорів щодо нерухомості та будівництва, спорів з контролюючими органами щодо проведення перевірок, щодо вжиття заходів реагування та ін.
Юрій Колос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anastasiia Mutas

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: