fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Процес прийняття рішень: основні принципи поведінкової економіки

  • Дата: 15/05/2018 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Процес прийняття рішень: основні принципи поведінкової економіки. Дата: 15 травня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Що змушує Вас купити конкрету марку годинника? А авто? Чи ще одну пару взуття? Чому Ви так довго тримаєте актив, який вже давно втратив свою вартість? Що змушує Вас ходити на роботу щодня? Яка у Вас мотивація взагалі робити щось, що Вам не дуже подобається (дієта, ранкова пробіжка, вставати щодня о шостій ранку, розбирати мейли або папері на столі)? Чи Ви колись приймали імпульсивне рішення, про яке дуже жалкували? А скільки інформації Вам потрібно, щоб прийняти будь-яке рішення? І що Ви робите, коли у Вас немає всієї цієї інформації? Як далеко простягається Ваш контроль над ситуацією? І чи допомагає він Вам? Що Ви робите, коли не знаєте, що слід робити? Кому Ви довіряєте, і як це впливає на Ваш бізнес? Наука ще не занадто добре пояснює нашу поведінку, тому що всі люди дуже нераціональні. У нас досить обмежена здатність передбачувати, контролювати, робити вибір або пропускати через себе нові знання. Ми не завжди правильно оцінюємо ймовірність. І в той самий час ми маємо приймати сотні (не дуже) простих рішень щодня. Команда EBA Management Development Centre спільно з Київською Школою Економіки запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Процес прийняття рішень: основні принципи поведінкової економіки.  Результат: Ви знайдете відповіді на вищезазначені питання у короткій вступній лекції з поведінкової економіки, краще зрозумієте процес прийняття рішень і взагалі хід мислення пересічної людини. Ці знання можна потім використати для формування більш ефективної комунікації з клієнтами, розвитку впізнанності бренда, та в переговорах. Спікер: Володимир Вахітов, Професор Райфайзен Банку Аваль у Київській школі економіки, сферою його досліджень є продуктивність підприємств, лібералізація послуг, аггломераційні ефекти, та економіка міжнародної торгівлі. Партнер: Kyiv School of Economics Цільова аудиторія: управлінці і спеціалісти міжнародних компаній. Питання для обговорення:  Що визначає наш щоденний вибір? Як відбувається цей процес вибору? Як стати більш ефективними, коли ми приймаємо різні рішення? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Володимир Вахітов. Професор Райфайзен Банку Аваль у Київській школі економіки, сферою його досліджень є продуктивність підприємств, лібералізація послуг, аггломераційні ефекти, та економіка міжнародної торгівлі. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Що змушує Вас купити конкрету марку годинника? А авто? Чи ще одну пару взуття? Чому Ви так довго тримаєте актив, який вже давно втратив свою вартість? Що змушує Вас ходити на роботу щодня? Яка у Вас мотивація взагалі робити щось, що Вам не дуже подобається (дієта, ранкова пробіжка, вставати щодня о шостій ранку, розбирати мейли або папері на столі)? Чи Ви колись приймали імпульсивне рішення, про яке дуже жалкували? А скільки інформації Вам потрібно, щоб прийняти будь-яке рішення? І що Ви робите, коли у Вас немає всієї цієї інформації? Як далеко простягається Ваш контроль над ситуацією? І чи допомагає він Вам? Що Ви робите, коли не знаєте, що слід робити? Кому Ви довіряєте, і як це впливає на Ваш бізнес?

Наука ще не занадто добре пояснює нашу поведінку, тому що всі люди дуже нераціональні. У нас досить обмежена здатність передбачувати, контролювати, робити вибір або пропускати через себе нові знання. Ми не завжди правильно оцінюємо ймовірність. І в той самий час ми маємо приймати сотні (не дуже) простих рішень щодня.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Київською Школою Економіки запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Процес прийняття рішень: основні принципи поведінкової економіки. 

Результат: Ви знайдете відповіді на вищезазначені питання у короткій вступній лекції з поведінкової економіки, краще зрозумієте процес прийняття рішень і взагалі хід мислення пересічної людини. Ці знання можна потім використати для формування більш ефективної комунікації з клієнтами, розвитку впізнанності бренда, та в переговорах.

Спікер: Володимир Вахітов, Професор Райфайзен Банку Аваль у Київській школі економіки, сферою його досліджень є продуктивність підприємств, лібералізація послуг, аггломераційні ефекти, та економіка міжнародної торгівлі.

Партнер: Kyiv School of Economics

Цільова аудиторія: управлінці і спеціалісти міжнародних компаній.

Питання для обговорення: 

  • Що визначає наш щоденний вибір? Як відбувається цей процес вибору?
  • Як стати більш ефективними, коли ми приймаємо різні рішення?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Володимир Вахітов
Професор Райфайзен Банку Аваль у Київській школі економіки, сферою його досліджень є продуктивність підприємств, лібералізація послуг, аггломераційні ефекти, та економіка міжнародної торгівлі
Володимир Вахітов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: