fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Профілактика професійного вигорання

  • Дата: 13/03/2018 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Профілактика професійного вигорання. Дата: 13 березня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Байкаловою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Профілактика професійного вигорання. До 2020 року прогнозують пандемію СЕВ – синдрому емоційного вигорання. Виворіт світу VUCA такий, що нам дедалі складніше буде справлятись з наростаючими інформаційними потоками та мультизадачністю, витримувати невизначеність та величезний темп постійних змін. Психогігієна стає головною умовою виживання у динамічному світі. Спікер: Наталія Байкалова, сертифікований бізнес-тренер Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, глави усіх департаментів Питання для обговорення:  Як розпізнавати перші ознаки професійного вигорання та що робити? Які фактори сприяють вигоранню та як їм протидіяти? Які прийоми психогігієни дозволяють робити профілактику синдрому вигорання? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Наталія Байкалова. Бізнес-тренер, психолог з 12 річним досвідом. З 2001 року займається розробкою та впровадженням навчальних програм у таких сферах, як управління змінами, проведення переговорів, емоційна компетентність та міжкультурна комунікація. Фахівець з профілактики емоційного вигорання працівників. КПТ психолог, травматерапевт. Протягом 14 років супроводжує переговори та готує команди до переговорів. Фахівець з медіації конфліктів та складних переговорів. Авторка та ведуча «Школи переговорів» ЕВА, «Школи розв’язання конфліктів», авторської програми «Профілактика емоційного вигорання».. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Байкаловою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Профілактика професійного вигорання.

До 2020 року прогнозують пандемію СЕВ – синдрому емоційного вигорання. Виворіт світу VUCA такий, що нам дедалі складніше буде справлятись з наростаючими інформаційними потоками та мультизадачністю, витримувати невизначеність та величезний темп постійних змін. Психогігієна стає головною умовою виживання у динамічному світі.

Спікер: Наталія Байкалова, сертифікований бізнес-тренер

Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, глави усіх департаментів

Питання для обговорення: 

  • Як розпізнавати перші ознаки професійного вигорання та що робити?
  • Які фактори сприяють вигоранню та як їм протидіяти?
  • Які прийоми психогігієни дозволяють робити профілактику синдрому вигорання?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Байкалова
Бізнес-тренер, психолог з 12 річним досвідом. З 2001 року займається розробкою та впровадженням навчальних програм у таких сферах, як управління змінами, проведення переговорів, емоційна компетентність та міжкультурна комунікація. Фахівець з профілактики емоційного вигорання працівників. КПТ психолог, травматерапевт. Протягом 14 років супроводжує переговори та готує команди до переговорів. Фахівець з медіації конфліктів та складних переговорів. Авторка та ведуча «Школи переговорів» ЕВА, «Школи розв’язання конфліктів», авторської програми «Профілактика емоційного вигорання».
Наталія Байкалова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: