fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Останні тенденції у сферi бізнесy та технологій від Singularity University

  • Дата: 13/02/2018 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Останні тенденції у сферi бізнесy та технологій від Singularity University. Дата: 13 лютого2018. Час: 17:00 18:30. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1а. Команда EBA Management Development Centre спільно з SingularityU Kyiv Chapter запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Останні тенденції у сферi бізнесy та технологій від Singularity University. Останні досягнення за всіма експоненціальними технологіями свідчать про радикальні трансформації вперед. Буде справедливо припустити, що наш світ зміниться до невпізнання протягом наступних 5 років. Уявіть собі масштаб і швидкість зриву, як автономні машини, доповнена реальність, інтернет речей і квантові компютери вплинуть на масову торгівлю. Спікер: Ігор Новіков, Голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine 2017, 10 років досвіду у Allianz AG, МТС та VEMA Carbon. Партнер:  SingularityU Kyiv Chapter Цільова аудиторія: менеджери, власники, глави відділу PR, PR менеджери, маркетинг менеджери, глави деператментів.. Теми для обговорення: Де і як ми будемо жити, що і як ми будемо споживати Як ми можемо протистояти технологічному безробіттю Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ігор Новіков. Радник Президента України 2019-2020 р., голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre спільно з SingularityU Kyiv Chapter запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Останні тенденції у сферi бізнесy та технологій від Singularity University.

Останні досягнення за всіма експоненціальними технологіями свідчать про радикальні трансформації вперед. Буде справедливо припустити, що наш світ зміниться до невпізнання протягом наступних 5 років. Уявіть собі масштаб і швидкість зриву, як автономні машини, доповнена реальність, інтернет речей і квантові комп’ютери вплинуть на масову торгівлю.

Спікер: Ігор Новіков, Голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine 2017, 10 років досвіду у Allianz AG, МТС та VEMA Carbon.

Партнер:  SingularityU Kyiv Chapter

Цільова аудиторія: менеджери, власники, глави відділу PR, PR менеджери, маркетинг менеджери, глави деператментів..

Теми для обговорення:

  • Де і як ми будемо жити, що і як ми будемо споживати
  • Як ми можемо протистояти технологічному безробіттю

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ігор Новіков
Радник Президента України 2019-2020 р., голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine
Ігор Новіков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: