fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Майнова відповідальність топ-менеджерів: ілюзія чи реальність?

 • Дата: 12/02/2019 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Майнова відповідальність топ-менеджерів: ілюзія чи реальність?. Дата: 12 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Питання майнової відповідальності топ-менеджменту завжди було болючим як для власників, так і для самих керівників. Довіряючи свій бізнес найманому топ-менеджеру, власники чи акціонери розраховують не лише на уміння та компетенції такого менеджера, проте і на його можливу відповідальність за недобросовісні чи непрофесійні дії. В свою чергу, керівники покладаються на законодавчий захист від відповідальності за ризикові, але законні управлінські рішення.    Разом з тим, українське законодавство не завжди достатньо гнучке в питаннях відповідальності найманих керівників, а численні обмеження, зокрема, трудового права, перетворюють притягнення директорів до майнової відповідальності навіть за незаконні дії у майже невиконуване завдання.   Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Майнова відповідальність топ-менеджерів: ілюзія чи реальність? Результат: Дізнаєтесь про ключові законодавчі правила щодо майнової відповідальності керівників бізнесу Станете обізнаними у практичних нюансах, основних обмеженнях та перешкодах у питаннях такої відповідальності.  Спікер: Інеса Летич, керівник практики трудового права Юридичної фірми Asters, має більш ніж 12-річний досвід роботи у сфері трудового права та зайнятості. Партнер: Asters Цільова аудиторія: власники і топ-менеджери бізнесу, керівники і спеціалісти кадрових служб компаній, фахівці з корпоративної безпеки,юристи. Питання для обговорення:  Загальний огляд поточного законодавства щодо майнової відповідальності топ-менеджменту. Хто може бути відповідальним і у яких випадках?  Трудове та корпоративне законодавство: чи є конфлікт?  Чи допомагає нове процесуальне законодавство?  Остання судова практика: успішні кейси та основні помилки. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Інеса Летич. Радниця та співкерівниця практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Питання майнової відповідальності топ-менеджменту завжди було болючим як для власників, так і для самих керівників. Довіряючи свій бізнес найманому топ-менеджеру, власники чи акціонери розраховують не лише на уміння та компетенції такого менеджера, проте і на його можливу відповідальність за недобросовісні чи непрофесійні дії. В свою чергу, керівники покладаються на законодавчий захист від відповідальності за ризикові, але законні управлінські рішення.   

Разом з тим, українське законодавство не завжди достатньо гнучке в питаннях відповідальності найманих керівників, а численні обмеження, зокрема, трудового права, перетворюють притягнення директорів до майнової відповідальності навіть за незаконні дії у майже невиконуване завдання.  

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Майнова відповідальність топ-менеджерів: ілюзія чи реальність?

Результат:

 • Дізнаєтесь про ключові законодавчі правила щодо майнової відповідальності керівників бізнесу
 • Станете обізнаними у практичних нюансах, основних обмеженнях та перешкодах у питаннях такої відповідальності. 

Спікер: Інеса Летич, керівник практики трудового права Юридичної фірми Asters, має більш ніж 12-річний досвід роботи у сфері трудового права та зайнятості.

Партнер: Asters

Цільова аудиторія: власники і топ-менеджери бізнесу, керівники і спеціалісти кадрових служб компаній, фахівці з корпоративної безпеки,юристи.

Питання для обговорення: 

 • Загальний огляд поточного законодавства щодо майнової відповідальності топ-менеджменту.
 • Хто може бути відповідальним і у яких випадках? 
 • Трудове та корпоративне законодавство: чи є конфлікт? 
 • Чи допомагає нове процесуальне законодавство? 
 • Остання судова практика: успішні кейси та основні помилки.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Інеса Летич
Радниця та співкерівниця практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права
Інеса Летич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: