fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Комунікації зі ЗМІ

  • Дата: 03/04/2018 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Комунікації зі ЗМІ. Дата: 03 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0. Хочете дізнатися, як коротко та структуровано давати коментарі журналістам, при цьому не зачепити особистісні та репутаційні ризики компанії, як готуватися до інтерв’ю з ЗМІ, та як реагувати на незручні запитання? Ви познайомитесь із залаштунками журналістського життя, та на прикладах Ви дізнаєтесь про вдалі та не вдалі кейси. Команда EBA Management Development Centre спільно з групою 1+1 медіа запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Комунікації зі ЗМІ. Спікер: Ольга Кашпор, Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень) Партнер: 1+1 Media Group Цільова аудиторія: Топ менеджмент компаній,  PR менеджери Питання для обговорення:  Пошук точок дотику - бізнесу і новин (саме про появи в новинах ) Ви дізнаєтесь на практичних кейсах про те, як вести комунікацію з ЗМІ Референси вдалих і не вдалих інтервю Практика з незручними запитаннями Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Кашпор. Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Хочете дізнатися, як коротко та структуровано давати коментарі журналістам, при цьому не зачепити особистісні та репутаційні ризики компанії, як готуватися до інтерв’ю з ЗМІ, та як реагувати на незручні запитання? Ви познайомитесь із залаштунками журналістського життя, та на прикладах Ви дізнаєтесь про вдалі та не вдалі кейси.

Команда EBA Management Development Centre спільно з групою 1+1 медіа запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Комунікації зі ЗМІ.

Спікер: Ольга Кашпор, Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень)

Партнер: 1+1 Media Group

Цільова аудиторія: Топ менеджмент компаній,  PR менеджери

Питання для обговорення: 

  • Пошук точок дотику – бізнесу і новин (саме про появи в новинах )
  • Ви дізнаєтесь на практичних кейсах про те, як вести комунікацію з ЗМІ
  • Референси вдалих і не вдалих інтерв’ю
  • Практика з незручними запитаннями

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Кашпор
Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень)
Ольга Кашпор

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: