fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Ефективна комунікація в розрізі теорії поколінь

  • Дата: 28/02/2019 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Ефективна комунікація в розрізі теорії поколінь. Дата: 28 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Реєстрацію закрито! Згідно з думкою HR-спеціалістів, молода теорія поколінь відкриває широкі кордони для залучення персоналу та управління ним. Теорія поколінь включає в себе три основні складові (покоління X, Y, Z) та одну додатку (бебі-бумери).  Увага сучасних HR-менеджерів все більше акцентується на людських можливостях. Саме потенціал співробітників, а не матеріальна база компаній стає їх основним багатством. Окрім цього на ринку кадрів спостерігається жорстка боротьба за здобувачів, та задля того, щоб вийти з неї переможцем, необхідно надавати талановитим працівникам найкращі умов и праці. Також оцінювати людей по однаковій шкалі стає важче, адже у кожного з них є діаметрально протилежні думки щодо роботи свого життя.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Марусич запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Ефективна комунікація в розрізі теорії поколінь.  Спікер: Оксана Марусич, Експерт по сервісу, коуч та тренер в Hoteliero. Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери департаментів, HR менеджери. Питання для обговорення:  Покоління X, Y, Z: характерні риси Хто такі «покоління Z» та чим вони відрізняються?  Як співпрацювати з поколінням, яке народилось в інформаційному суспільстві Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Оксана Марусич. Експертка із сервісу та якісного обслуговування, сертифікована міжнародна бізнес-тренерка, сертифікована коучиня. Провела понад 2000 тренінгів за 14 років бізнес-практики. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Згідно з думкою HR-спеціалістів, молода теорія поколінь відкриває широкі кордони для залучення персоналу та управління ним. Теорія поколінь включає в себе три основні складові (покоління X, Y, Z) та одну додатку (бебі-бумери).  Увага сучасних HR-менеджерів все більше акцентується на людських можливостях. Саме потенціал співробітників, а не матеріальна база компаній стає їх основним багатством. Окрім цього на ринку кадрів спостерігається жорстка боротьба за здобувачів, та задля того, щоб вийти з неї переможцем, необхідно надавати талановитим працівникам найкращі умов и праці. Також оцінювати людей по однаковій шкалі стає важче, адже у кожного з них є діаметрально протилежні думки щодо “роботи свого життя”. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Марусич запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Ефективна комунікація в розрізі теорії поколінь

Спікер: Оксана Марусич, Експерт по сервісу, коуч та тренер в Hoteliero.

Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери департаментів, HR менеджери.

Питання для обговорення: 

  • Покоління X, Y, Z: характерні риси
  • Хто такі «покоління Z» та чим вони відрізняються? 
  • Як співпрацювати з поколінням, яке народилось в інформаційному суспільстві

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Оксана Марусич
Експертка із сервісу та якісного обслуговування, сертифікована міжнародна бізнес-тренерка, сертифікована коучиня. Провела понад 2000 тренінгів за 14 років бізнес-практики
Оксана Марусич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: