fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Дизайн-мислення: конвертація знань в дії

  • Дата: 23/01/2019 (СР)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 13:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз,1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Дизайн-мислення: конвертація знань в дії. Дата: 23 січня2019. Час: 10:00 13:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз,1а. Реєстрацію закрито! Дослідницька Група Institute for the Future з 50-річним досвідом прогнозування майбутнього сформувала 11 ключових навичок, якими повинен опанувати кожен до 2020 року. Ці особисті, соціальні та аналітичні навички є основою для побудови взаємодії в сучасному світі. Серед них є і Дизайн-мислення. ​Але ж найголовнішим є не лише отримання знань, а й влучне та систематичне їх використання. Важливо не знати про необхідні навички, а застосовувати їх на практиці.​ Як модель Design Thinking може допомогти впоратися з численною інформацією навколо нас, новими інсайтами, знаннями, щоб успішно застосовувати їх щодня для вирішення будь-яких бізнес викликів.​ Команда EBA Management Development Centre спільно з Катериною Коваленко та Наталією Волковою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Дизайн-мислення: Знання в розуміння, а розуміння в дії. Не важливо, в якій індустрії чи ролі Ви знаходитесь, важливо чи готові Ви розвиватися самі, підтримати та заохочувати Ваших колег, змінювати та змінюватися, щоб успішно досягати бізнес амбіцій в сучасному ритмі. Спікери:  Катерина Коваленко,  Незалежний консультант, викладач в Бізнес Школі; Наталія Волкова, Chief Culture Office, Die Kulturträger. Партнер: Kultuträger Цільова аудиторія: лідери команд, партнери, керівники організацій, проектів чи підрозділів.  Питання для обговорення:  Що таке Design Thinking, в чому основна цінність моделі та як її можна використовувати на практиці щодня для конвертації знань в дії. Design Thinking як інструмент для опанування, швидкої та своєчасної реакції на нові знання. Design Thinking не тільки як інструмент для створення продуктів, сервісів, а як модель для роботи із інформацією, прийняття швидких та влучних рішень, щоб адаптувати щоденну роботу свою і команд, інтегрувати нові знання, залучаючи та враховуючи інтереси різноманітних стейкхолдерів (клієнт, партнери, співробітники, зовнішні комьюніті). Спікери. Катерина Коваленко. Незалежний консультант, викладач в Бізнес Школі, професійні сфери: HR/ Innovation Management/ Marketing/ Communications/ Design Thinking, сертифікований тренер-фасилітатор Design Thinking. Має міжнародну сертифікацію Senior Professional in HR - International, Global Development. Наталія Волкова. Chief Culture Officer, Die Kulturträger, 5 років консалтинг досвіду у сфері трансформації поведінки людей, менеджер підрозділу, який займається трендвотчинговими та антропологічними дослідженнями в проекті Die Kulturträger (раніше Trendwatching Ukraine). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Дослідницька Група Institute for the Future з 50-річним досвідом прогнозування майбутнього сформувала 11 ключових навичок, якими повинен опанувати кожен до 2020 року. Ці особисті, соціальні та аналітичні навички є основою для побудови взаємодії в сучасному світі. Серед них є і Дизайн-мислення. ​Але ж найголовнішим є не лише отримання знань, а й влучне та систематичне їх використання. Важливо не знати про необхідні навички, а застосовувати їх на практиці.​ Як модель Design Thinking може допомогти впоратися з численною інформацією навколо нас, новими інсайтами, знаннями, щоб успішно застосовувати їх щодня для вирішення будь-яких бізнес викликів.​

Команда EBA Management Development Centre спільно з Катериною Коваленко та Наталією Волковою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Дизайн-мислення: Знання в розуміння, а розуміння в дії. Не важливо, в якій індустрії чи ролі Ви знаходитесь, важливо чи готові Ви розвиватися самі, підтримати та заохочувати Ваших колег, змінювати та змінюватися, щоб успішно досягати бізнес амбіцій в сучасному ритмі.

Спікери: 

  • Катерина Коваленко,  Незалежний консультант, викладач в Бізнес Школі;
  • Наталія Волкова, Chief Culture Office, Die Kulturträger.

Партнер: Kultuträger

Цільова аудиторія: лідери команд, партнери, керівники організацій, проектів чи підрозділів. 

Питання для обговорення: 

  • Що таке Design Thinking, в чому основна цінність моделі та як її можна використовувати на практиці щодня для конвертації знань в дії.
  • Design Thinking як інструмент для опанування, швидкої та своєчасної реакції на нові знання.
  • Design Thinking не тільки як інструмент для створення продуктів, сервісів, а як модель для роботи із інформацією, прийняття швидких та влучних рішень, щоб адаптувати щоденну роботу свою і команд, інтегрувати нові знання, залучаючи та враховуючи інтереси різноманітних стейкхолдерів (клієнт, партнери, співробітники, зовнішні комьюніті).

Спікери

1 / 2
Катерина Коваленко
Незалежний консультант, викладач в Бізнес Школі, професійні сфери: HR/ Innovation Management/ Marketing/ Communications/ Design Thinking, сертифікований тренер-фасилітатор Design Thinking. Має міжнародну сертифікацію Senior Professional in HR - International, Global Development
Наталія Волкова
Chief Culture Officer, Die Kulturträger, 5 років консалтинг досвіду у сфері трансформації поведінки людей, менеджер підрозділу, який займається трендвотчинговими та антропологічними дослідженнями в проекті Die Kulturträger (раніше Trendwatching Ukraine)
Катерина Коваленко
Наталія Волкова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: