fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Бізнес-трансформація для постійного зростання у світі VUCA

 • Дата: 04/12/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Бізнес-трансформація для постійного зростання у світі VUCA. Дата: 04 грудня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Світ ще ніколи не змінювався раніше так швидко, як на сьогоднішній день, проте...він не буде змінюватись повільніше, ніж вчора. Ця фраза пояснює виклики з якими стикаються бізнеси у сьогоднішньому VUCA світі. Світі Непостійності, Невпевненості, Складності та Неоднозначності. Бізнес, який буде найшвидше адаптуватись не лише виживе, але й  буде здатен побудувати постійні переваги серед конкурентів на ринку. Традиційні бізнес-інструменти, застарілі можливості та досвід сприяють тому, що компанії відстають та повинні змінюватись.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Braintuition запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Бізнес-трансформація для постійного зростання у світі VUCA. Протягом відкритої лекції ми конкретизуємо причини та шляхи по яким компаніям необхідно змінюватись для підвищення ефективної комерційної діяльності. Розпочнемо із вступу до трансформаційних екосистем та заглибимось у їх компоненти.  Спікери: Микола Такзей, Директор Глобального інноваційного Центру Philip Morris International; Павло Рижий, Менеджер з Інновацій, Філіп Морріс Україна. Основний партнер: Braintuition Партнери: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: CEO, Старші Менеджери департаментів, Маркетинг Менеджери, HR директори, Менеджери по Інноваціям, глави НКО та Лідери змін в організаціях. Питання для обговорення:  Причини для змін в індустріях та бізнес доменах;  Трансформаційна екосистема - чому, як та що? Компанії, налаштовані на досягнення цілей; Customer centricity - від слогану до щоденної практики; Інноваційний менеджмент - бізнес модель інновацій, відкрита інновація; Корпоративне управління - джерело для тривалого покращення та залучення робітників; Трансформаційні метрики та KPI. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Микола Такзей. Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія). Павло Рижий. Менеджер з Інновацій Філіп Морріс Україна. Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Світ ще ніколи не змінювався раніше так швидко, як на сьогоднішній день, проте…він не буде змінюватись повільніше, ніж вчора. Ця фраза пояснює виклики з якими стикаються бізнеси у сьогоднішньому VUCA світі. Світі Непостійності, Невпевненості, Складності та Неоднозначності. Бізнес, який буде найшвидше адаптуватись не лише виживе, але й  буде здатен побудувати постійні переваги серед конкурентів на ринку. Традиційні бізнес-інструменти, застарілі можливості та досвід сприяють тому, що компанії відстають та повинні змінюватись. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Braintuition запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Бізнес-трансформація для постійного зростання у світі VUCA. Протягом відкритої лекції ми конкретизуємо причини та шляхи по яким компаніям необхідно змінюватись для підвищення ефективної комерційної діяльності. Розпочнемо із вступу до трансформаційних екосистем та заглибимось у їх компоненти. 

Спікери:

 • Микола Такзей, Директор Глобального інноваційного Центру Philip Morris International;
 • Павло Рижий, Менеджер з Інновацій, Філіп Морріс Україна.

Основний партнер: Braintuition

Партнери: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: CEO, Старші Менеджери департаментів, Маркетинг Менеджери, HR директори, Менеджери по Інноваціям, глави НКО та Лідери змін в організаціях.

Питання для обговорення: 

 • Причини для змін в індустріях та бізнес доменах; 
 • Трансформаційна екосистема – чому, як та що?
 • Компанії, налаштовані на досягнення цілей;
 • Customer centricity – від слогану до щоденної практики;
 • Інноваційний менеджмент – бізнес модель інновацій, відкрита інновація;
 • Корпоративне управління – джерело для тривалого покращення та залучення робітників;
 • Трансформаційні метрики та KPI.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 2
Микола Такзей
Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія)
Павло Рижий
Менеджер з Інновацій Філіп Морріс Україна. Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША)
Микола Такзей
Павло Рижий

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: