fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Лоббінг з комунікаційної точки зору

  • Дата: 11/10/2018 (ЧТ)
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Лоббінг з комунікаційної точки зору. Дата: 11 жовтня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а. Лоббінг представляє собою набір дій, які виконуються від імені зацікавлених груп для здійснення впливу на законодавчу діяльність на найвищому рівні, за допомогою ефективних комунікаційних інструментів. Метою лекції є підкреслення ролі комунікації у лоббінгу для розвитку більш професійних та успішних лоббінг кампаній, а також відносин з владними структурами. Спеціфічний звязок між лоббінгом та комунікацією буде також проаналізовано.  Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією International Mental Coaching Company запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Лоббінг з комунікаційної точки зору. Спікер: Камелія Ністор, Associate Professor at United International Business Schools, у Брюсселі, Амстедамі, Антверпені, Цюріху та Женеві, також Affiliate Professor в Університеті Babeș-Bolyai у Cluj-Napoca, Румунія, у сферу її компетенцій входять: медіа та комунікації та лоббінг ЄС та інституцій ЄС, досвід роботи у Генеральному Секретаріаті Європейської Комісії, Європарламенті, у EU Consultancy в Брюсселі (у сфері публічної політики та звязків з громадськістю), та отримання професійного досвіду в якості радіо журналіста. Партнер: International Mental Coaching Company Цільова аудиторія: PR менеджери, GR спеціалісти, старший та середній менеджмент. Питання для обговорення:  Побудова стратегічних планів - ключ до ефективного лоббінгу Розвиток чітких, релевантних та логічних аргументів, документів, вербальних презентацій - ключ до підвищення впливу  Барєри у комунікації та шляхи їх уникнення у відносинах між лоббістами та представниками влади Комунікація тет-а-тет vs соціальні медіа у лоббінгу Покращення міжособистісних та групових комунікаційних навичок у лоббінгу  Практичні кейси з лоббінг арени у Брюсселі Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Камелія Ністор. Associate Professor at United International Business Schools, у Брюсселі, Амстедамі, Антверпені, Цюріху та Женеві, досвід роботи у Генеральному Секретаріаті Європейської Комісії, Європарламенті, у EU Consultancy в Брюсселі (у сфері публічної політики та звязків з громадськістю), та отримання професійного досвіду в якості радіо журналіста. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Лоббінг представляє собою набір дій, які виконуються від імені зацікавлених груп для здійснення впливу на законодавчу діяльність на найвищому рівні, за допомогою ефективних комунікаційних інструментів. Метою лекції є підкреслення ролі комунікації у лоббінгу для розвитку більш професійних та успішних лоббінг кампаній, а також відносин з владними структурами. Спеціфічний зв’язок між лоббінгом та комунікацією буде також проаналізовано. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією International Mental Coaching Company запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Лоббінг з комунікаційної точки зору.

Спікер: Камелія Ністор, Associate Professor at United International Business Schools, у Брюсселі, Амстедамі, Антверпені, Цюріху та Женеві, також Affiliate Professor в Університеті Babeș-Bolyai у Cluj-Napoca, Румунія, у сферу її компетенцій входять: медіа та комунікації та лоббінг ЄС та інституцій ЄС, досвід роботи у Генеральному Секретаріаті Європейської Комісії, Європарламенті, у EU Consultancy в Брюсселі (у сфері публічної політики та зв’язків з громадськістю), та отримання професійного досвіду в якості радіо журналіста.

Партнер: International Mental Coaching Company

Цільова аудиторія: PR менеджери, GR спеціалісти, старший та середній менеджмент.

Питання для обговорення: 

  • Побудова стратегічних планів – ключ до ефективного лоббінгу
  • Розвиток чітких, релевантних та логічних аргументів, документів, вербальних презентацій – ключ до підвищення впливу 
  • Бар’єри у комунікації та шляхи їх уникнення у відносинах між лоббістами та представниками влади
  • Комунікація тет-а-тет vs соціальні медіа у лоббінгу
  • Покращення міжособистісних та групових комунікаційних навичок у лоббінгу 
  • Практичні кейси з лоббінг арени у Брюсселі

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Камелія Ністор
Associate Professor at United International Business Schools, у Брюсселі, Амстедамі, Антверпені, Цюріху та Женеві, досвід роботи у Генеральному Секретаріаті Європейської Комісії, Європарламенті, у EU Consultancy в Брюсселі (у сфері публічної політики та зв'язків з громадськістю), та отримання професійного досвіду в якості радіо журналіста
Камелія Ністор

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: