fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “СВАМ: що треба знати бізнесу”

  • Дата: 01/03/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

ОНЛАЙН через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар “СВАМ: що треба знати бізнесу”. Дата: 01 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: ОНЛАЙН через Zoom. 1 жовтня 2023 року Європейський Союз розпочав навчальну фазу СВАМ - механізму вуглецевого коригування на кордоні. Досвід підготовки першого звіту за 4 квартал 2023 року продемонстрував певну неготовність усіх зацікавлених сторін, в тому числі уповноважених органів європейських країн та власне Єврокомісії. На навчальному вебінарі ми розберемо наступні питання: Які кроки є першочерговим, щоби підготуватися до повноформатної звітності до 2025 року? Звязок з системою моніторингу, звітності та верифікації парникових газів, впровадженої в Україні з 2021 року, та СВАМ методології: різні системи чи є можливості для обєднання? Які документи необхідно розробити та надати імпортерам? Як взаємодіяти з імпортерами-декларантами звітності? Чи допоможе впровадження системи торгівлі квотами на викиди в Україні мінімізувати фінансовий вплив СВАМ? Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected].

1 жовтня 2023 року Європейський Союз розпочав навчальну фазу СВАМ – механізму вуглецевого коригування на кордоні. Досвід підготовки першого звіту за 4 квартал 2023 року продемонстрував певну неготовність усіх зацікавлених сторін, в тому числі уповноважених органів європейських країн та власне Єврокомісії.

На навчальному вебінарі ми розберемо наступні питання:

  • Які кроки є першочерговим, щоби підготуватися до повноформатної звітності до 2025 року?
  • Зв’язок з системою моніторингу, звітності та верифікації парникових газів, впровадженої в Україні з 2021 року, та СВАМ методології: різні системи чи є можливості для об’єднання?
  • Які документи необхідно розробити та надати імпортерам?
  • Як взаємодіяти з імпортерами-декларантами звітності?
  • Чи допоможе впровадження системи торгівлі квотами на викиди в Україні мінімізувати фінансовий вплив СВАМ?

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: