fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Особливості медичних закупівель через Prozorro Market»

  • Дата: 20/07/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар «Особливості медичних закупівель через Prozorro Market». Дата: 20 липня2023. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom. 7 липня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Постанови №1178, якими зобов’язав публічних замовників купувати медичні товари вартістю від 50 тис. грн через електронний каталог Prozorro Market. У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація спільно з Медичними закупівлями України (МЗУ), що адмініструють медичну частину Prozorro Market, запрошують на вебінар щодо особливостей закупівлі через цей інструмент. Едем Адаманов, керівник Медичних закупівель України розповість про: Стратегію розвитку електронного каталогу; Структуру та переваги Prozorro Market для постачальників; Механізм здійснення закупівлі з використанням запиту цінових пропозицій; Особливості кваліфікації до електронного каталогу; Успішні кейси; Q&A сесія та інші питання. Prozorro Market працює за принципом онлайн маркетплейсу, де постачальники можуть продавати свої товари публічним замовникам після кваліфікації, що відбуваються один раз на три роки. Повний перелік товарів, що стали обов’язковими до закупівлі через електронний каталог, доступний за посиланням: https://bit.ly/44ghtsS Зустріч відбудеться 20 липня о 14:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі.  З нетерпінням чекаємо вас на нашому вебінарі!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Лурє. E-mail [email protected].

7 липня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Постанови №1178, якими зобов’язав публічних замовників купувати медичні товари вартістю від 50 тис. грн через електронний каталог Prozorro Market.

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація спільно з Медичними закупівлями України (МЗУ), що адмініструють медичну частину Prozorro Market, запрошують на вебінар щодо особливостей закупівлі через цей інструмент.

Едем Адаманов, керівник Медичних закупівель України розповість про:

  • Стратегію розвитку електронного каталогу;
  • Структуру та переваги Prozorro Market для постачальників;
  • Механізм здійснення закупівлі з використанням запиту цінових пропозицій;
  • Особливості кваліфікації до електронного каталогу;
  • Успішні кейси;
  • Q&A сесія та інші питання.

Prozorro Market працює за принципом онлайн маркетплейсу, де постачальники можуть продавати свої товари публічним замовникам після кваліфікації, що відбуваються один раз на три роки. Повний перелік товарів, що стали обов’язковими до закупівлі через електронний каталог, доступний за посиланням: https://bit.ly/44ghtsS

Зустріч відбудеться 20 липня о 14:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. 

З нетерпінням чекаємо вас на нашому вебінарі!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Лур'є

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: