fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нова дата! Вебінар “Очікувані зміни щодо управління відходами електричного та електронного обладнання”

  • Дата: 15/03/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 10:00 - 11:30
Місце проведення:

ОНЛАЙН через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Нова дата! Вебінар “Очікувані зміни щодо управління відходами електричного та електронного обладнання”. Дата: 15 березня2024. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: ОНЛАЙН через Zoom. Україна взяла на себе зобов’язання гармонізувати своє законодавство у сфері поводження з різними типами відходів у відповідності до директив Європейського Союзу. Так, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України вже розроблено проєкт Закону «Про електричне та електронне обладнання та відходи електричного та електронного обладнання (ВЕЕО)», який після прийняття впливатиме як на діяльність бізнесу так і на звички громадян у сфері поводження з ВЕЕО. Тож, під час вебінару ми розглянемо такі питання: субєкти у сфері управління ВЕЕО, їх роль, ключові права та обовязки; вимоги до введення електричного та електронного обладнання (ЕЕО) в обіг; вимоги до управління ВЕЕО та мінімальні цільові показники; організації розширеної відповідальності: види, вимоги до створення та їх реєстрація; звітність у сфері управління ВЕЕО; здійснення контролю та відповідальність за порушення законодавства у сфері ВЕЕО.  Спікери:  Юрій Кацер, директор, керівник напряму юридичних послуг, KPMG в Україні Богдан Шишковський, старший менеджер, напрям юридичних послуг, KPMG в Україні Наталія Ковальчук, старша юристка, напрям юридичних послуг, KPMG в Україні Еліна Велінова Стоянова-Лазарова, керівниця групи експертів проєкту APENA 2 До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected].

Україна взяла на себе зобов’язання гармонізувати своє законодавство у сфері поводження з різними типами відходів у відповідності до директив Європейського Союзу. Так, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України вже розроблено проєкт Закону «Про електричне та електронне обладнання та відходи електричного та електронного обладнання (ВЕЕО)», який після прийняття впливатиме як на діяльність бізнесу так і на звички громадян у сфері поводження з ВЕЕО.

Тож, під час вебінару ми розглянемо такі питання:

  • суб’єкти у сфері управління ВЕЕО, їх роль, ключові права та обов’язки;
  • вимоги до введення електричного та електронного обладнання (ЕЕО) в обіг;
  • вимоги до управління ВЕЕО та мінімальні цільові показники;
  • організації розширеної відповідальності: види, вимоги до створення та їх реєстрація;
  • звітність у сфері управління ВЕЕО;
  • здійснення контролю та відповідальність за порушення законодавства у сфері ВЕЕО. 

Спікери: 

Юрій Кацер, директор, керівник напряму юридичних послуг, KPMG в Україні

Богдан Шишковський, старший менеджер, напрям юридичних послуг, KPMG в Україні

Наталія Ковальчук, старша юристка, напрям юридичних послуг, KPMG в Україні

Еліна Велінова Стоянова-Лазарова, керівниця групи експертів проєкту APENA 2

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: