fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: Новий Регламент ЄС щодо маркування виробів із текстилю

 • Дата: 10/04/2024 (СР)
 • Мова: Українська
 • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар: Новий Регламент ЄС щодо маркування виробів із текстилю. Дата: 10 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа Zoom. Новий регламент ЄС запроваджує суворі вимоги до етикеток та маркування текстильної продукції з метою захисту споживачів та поширення ініціатив зі сталого розвитку. Розуміння та дотримання цих вимог є обовязковим для українських підприємців, які прагнуть отримати доступ до європейського ринку та відповідати етичним і правовим стандартам. Спікери: Марія Шевченко, Створила 30 колекцій для українського бренду MustHave. Одягала тисячі українських жінок, створювала мерчендайзинг в 12-ти магазинах бренду. Займалась розробкою стратегіїї для Mashsh loungewear бренду Маші Єфросиніної. Читає лекції про українські бренди і маркетинг для бізнесу. Наталія Куйбіда, Працює з брендами та маркетинговими комунікаціями понад 12 років. У 2020 році заснувала комунікаційне агентство PowerCommunications. Основна компетенція: запуск та просування нових брендів, розробка та впровадження маркетингових стратегій, керівництво маркетинговими командами, виведення проектів на міжнародні ринки. Пункти для обговорення: Актуальність принципів маркування для українських fashion підприємців. Європейські підходи і можливості їх застосування в Україні. Вимоги до етикеток та маркування текстильних виробів. Можливості та виклики для українських fashion підприємців. Переваги виходу на європейський ринок з урахуванням нових стандартів. Практичні поради та рекомендації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу. Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected].

Новий регламент ЄС запроваджує суворі вимоги до етикеток та маркування текстильної продукції з метою захисту споживачів та поширення ініціатив зі сталого розвитку. Розуміння та дотримання цих вимог є обов’язковим для українських підприємців, які прагнуть отримати доступ до європейського ринку та відповідати етичним і правовим стандартам.

Спікери:

 • Марія Шевченко, Створила 30 колекцій для українського бренду MustHave. Одягала тисячі українських жінок, створювала мерчендайзинг в 12-ти магазинах бренду. Займалась розробкою стратегіїї для Mashsh loungewear бренду Маші Єфросиніної. Читає лекції про українські бренди і маркетинг для бізнесу.
 • Наталія Куйбіда, Працює з брендами та маркетинговими комунікаціями понад 12 років. У 2020 році заснувала комунікаційне агентство PowerCommunications. Основна компетенція: запуск та просування нових брендів, розробка та впровадження маркетингових стратегій, керівництво маркетинговими командами, виведення проектів на міжнародні ринки.

Пункти для обговорення:

 • Актуальність принципів маркування для українських fashion підприємців.
 • Європейські підходи і можливості їх застосування в Україні.
 • Вимоги до етикеток та маркування текстильних виробів.
 • Можливості та виклики для українських fashion підприємців.
 • Переваги виходу на європейський ринок з урахуванням нових стандартів.
 • Практичні поради та рекомендації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: