fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Новорічне перезавантаження»

 • Дата: 28/12/2021
 • Мова: Українська, російська
 • Час: 15:30 - 17:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар «Новорічне перезавантаження». Дата: 28 грудня2021. Час: 15:30 17:30. Мова: Українська, російська. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги,  Запрошуємо вас на вебінар «Новорічне перезавантаження», який запланований на вівторок, 28 грудня, з 15:30 до 17:30. Зустріч буде доступна на платформі Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.  Тема: «Новорічне перезавантаження» Про що будемо говорити?  Вебінар для тих, хто хоче яскравіше розглянути свій рік. Відчути його значущість, привласнити собі всі кроки, моменти та емоції, якими він був сповнений. Забрати з собою всі важливі уроки, думки та відкриття. Проаналізувати минуле та задати потрібний вектор новому року. Наповнити його цілями та бажаннями, які відповідатимуть істинним потребам та особливостям.  Короткий зміст: Перша частина: підбиваємо підсумки року Складаємо загальну картину року - про що був мій минулий рік (родина, навчання, друзі, відпочинок, хобі, здоров‘я, інтелект, емоції) Відпускаємо непотрібне і позбавляємося старого (практика «Очищення») Привласнюємо досягнення та шукаємо опори Аналізуємо помилки, розчарування та втрати. Виносимо уроки, вчимося співчувати собі та підтримувати себе (практика «Прощення»)  Згадуємо яскраві події та моменти. Знаходимо свої джерела ресурсу Пишемо лист подяки року, що минає Друга частина: визначаємо плани та ставимо цілі Аналізуємо вихідну точку та шукаємо зони зростання Визначаємо цілі на рік по SMART і складаємо карту року Шукаємо ресурс для втілення всіх планів (Практика «Натхнення») Форма роботи: міні-лекції, завдання та вправи на саморефлексію, психологічні практики. Правила реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Цільова аудиторія: підлітки 14-18 років Спікери. Вавілова Світлана. Дитячий та підлітковий психолог, автор статей, експерт каналів «1+1», «Інтер», «Україна», блогер на YouTube канале «Family is...». Досвід роботи 10 років.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

Шановні колеги, 

Запрошуємо вас на вебінар «Новорічне перезавантаження», який запланований на вівторок, 28 грудня, з 15:30 до 17:30.

Зустріч буде доступна на платформі Zoom.

Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації. 

Тема: «Новорічне перезавантаження»

Про що будемо говорити? 

Вебінар для тих, хто хоче яскравіше розглянути свій рік. Відчути його значущість, привласнити собі всі кроки, моменти та емоції, якими він був сповнений. Забрати з собою всі важливі уроки, думки та відкриття. Проаналізувати минуле та задати потрібний вектор новому року. Наповнити його цілями та бажаннями, які відповідатимуть істинним потребам та особливостям. 

Короткий зміст:

Перша частина: підбиваємо підсумки року

 • Складаємо загальну картину року – про що був мій минулий рік (родина, навчання, друзі, відпочинок, хобі, здоров‘я, інтелект, емоції)
 • Відпускаємо непотрібне і позбавляємося старого (практика «Очищення»)
 • Привласнюємо досягнення та шукаємо опори
 • Аналізуємо помилки, розчарування та втрати. Виносимо уроки, вчимося співчувати собі та підтримувати себе (практика «Прощення») 
 • Згадуємо яскраві події та моменти. Знаходимо свої джерела ресурсу
 • Пишемо лист подяки року, що минає

Друга частина: визначаємо плани та ставимо цілі

 • Аналізуємо вихідну точку та шукаємо зони зростання
 • Визначаємо цілі на рік по SMART і складаємо карту року
 • Шукаємо ресурс для втілення всіх планів (Практика «Натхнення»)

Форма роботи: міні-лекції, завдання та вправи на саморефлексію, психологічні практики.

Правила реєстрації:

 • Онлайн реєстрація обов’язкова
 • Цільова аудиторія: підлітки 14-18 років

Спікери

1 / 1
Вавілова Світлана
Дитячий та підлітковий психолог, автор статей, експерт каналів «1+1», «Інтер», «Україна», блогер на YouTube канале «Family is...». Досвід роботи 10 років.
Вавілова Світлана

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: