fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар NaukRoom. Креативність і гнучкість мислення для бізнес результатів

  • Дата: 25/06/2020
  • Мова: Українська, російська
  • Час: 13:00 - 14:30
Місце проведення:

Онлайн

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар NaukRoom. Креативність і гнучкість мислення для бізнес результатів. Дата: 25 червня2020. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська, російська. Місце проведення: Онлайн. Креативність - сама практична річ, яку може взяти на службу бізнесмен, - говорив легендарний американський рекламіст Вільям Бернбах. Його слова актуальні і зараз. Саме тому Well-being компанія “NaukRoom” запрошує Вас на вебінар “Креативність і гнучкість мислення для бізнес результатів” 25 червня о 13:00. За півтори години вебінару Ви дізнаєтеся про: Фактори що блокують креативність - що заважає нам бути творчими ? Прискорювачі інновацій - креативність як навичка майбутнього і ресурс команди Як з`ясувати рівень гнучкості мислення та креативності + вправи для тренування Етапи креативного процесу і методики стимулювання творчого пошуку у команд (Brainstorming, рольової метод, метод обмежень і ін.) Після вебінару у Вас буде комплексyе бачення креативності та гнучкості для ваших бізнес процесів, Ви зможете протестувати себе та співробітників на рівень креативності, а також поповните арсенал вправ для тренування гнучкості мислення. Умови реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Чекаємо на Вас!Спікери. Бачурін Ілля. Тренер NaukRoom, соціальний і організаційний психолог. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

“Креативність – сама практична річ, яку може взяти на службу бізнесмен”, – говорив легендарний американський рекламіст Вільям Бернбах. Його слова актуальні і зараз.

Саме тому Well-being компанія “NaukRoom” запрошує Вас на вебінар “Креативність і гнучкість мислення для бізнес результатів” 25 червня о 13:00.

За півтори години вебінару Ви дізнаєтеся про:

  • Фактори що блокують креативність – що заважає нам бути творчими ?
  • Прискорювачі інновацій – креативність як навичка майбутнього і ресурс команди
  • Як з`ясувати рівень гнучкості мислення та креативності + вправи для тренування
  • Етапи креативного процесу і методики стимулювання творчого пошуку у команд (Brainstorming, рольової метод, метод обмежень і ін.)

Після вебінару у Вас буде комплексyе бачення креативності та гнучкості для ваших бізнес процесів, Ви зможете протестувати себе та співробітників на рівень креативності, а також поповните арсенал вправ для тренування гнучкості мислення.

Умови реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 1
Бачурін Ілля
Тренер NaukRoom, соціальний і організаційний психолог
Бачурін Ілля

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: