fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар. Клінічні випробування в Україні: Перспективи в умовах війни

  • Дата: 30/03/2022 (СР)
  • Час: 15:00 - 16:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Зареєструватись
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар. Клінічні випробування в Україні: Перспективи в умовах війни. Дата: 30 березня2022. Час: 15:00 16:00. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Компанія “Oximio” запрошує вас до участі в онлайн вебінарі «Клінічні випробування в Україні: Перспективи в умовах війни», де ми обговоримо проблеми, які виникли внаслідок війни, і як забезпечити нові логістичні моделі для продовження лікування пацієнтів.  Вебінар відбудеться у середу, 30 березня 2022 року, о 13:00-14:00 BST / 14:00-15:00 CEST / 15:00-16:00 EEST.   Загальна інформація: Україна є важливим центром медичних досліджень, біотехнологій та стартапів. Однак, внаслідок вторгнення, численні клінічні випробування були призупинені, поставлено під загрозу майбутнє життєво важливих методів лікування. Медичні дослідження тривали роки, а випробування були ретельно розроблені. Тепер ці зусилля можуть зійти нанівець. Як надійний партнер багатонаціональних контрактно-дослідницьких організацій, фармацевтичних та біотехнологічних компаній і як надійний постачальник логістичних послуг для клінічних випробувань, компанія Oximio враховує необхідність підтримки пацієнтів, які залишаються вдома, є внутрішньо переміщеними особами або покинули країну. Компанія Oximio ставить в пріоритет фізичну безпеку людей, тому компанія відновила діяльність у деяких напрямах – із зауваженням того, що подекуди використання раніше створених ланцюжків поставок і логістичних моделей більше неможливо через руйнування інфраструктури та обмежений доступ. Ми розробляємо нові підходи, які включають послуги зберігання та дистрибуції, транспортування безпосередньо до пацієнта, можливість альтернативних схем імпорту. На вебінарі буде обговорено наступні теми: Оновлені регуляторні вимоги: процес імпорту/експорту ДЛЗ, вимоги МОЗ, оновлення ліцензій Перспективи для українського ринку клінічних випробувань, поточні виклики, вплив та наслідки кризи Операційні можливості Oximio: статус існуючих об’єктів в Україні, план безперервності бізнесу Oximio (нове бачення ланцюжку поставок і послуг), фактори, що впливають на вартість обслуговування Розгляд кейсу: Як альтернативне рішення дозволило пацієнтам й надалі брати участь в клінічному випробуванні в Україні Запитання та відповіді Спікери: Дмитро Завада - Старший менеджер по роботі з ключовими клієнтами Олег Макарчук - Експерт з розвитку бізнесу, стратегічні служб та альянси Євгеній Волинець - Керівник відділу комерційного права Після реєстрації ви отримаєте запис вебінару. Ми з радістю відповімо на всі запитання.

Компанія “Oximio” запрошує вас до участі в онлайн вебінарі «Клінічні випробування в Україні: Перспективи в умовах війни», де ми обговоримо проблеми, які виникли внаслідок війни, і як забезпечити нові логістичні моделі для продовження лікування пацієнтів. 

Вебінар відбудеться у середу, 30 березня 2022 року, о 13:00-14:00 BST / 14:00-15:00 CEST / 15:00-16:00 EEST.

 

Загальна інформація:

Україна є важливим центром медичних досліджень, біотехнологій та стартапів. Однак, внаслідок вторгнення, численні клінічні випробування були призупинені, поставлено під загрозу майбутнє життєво важливих методів лікування. Медичні дослідження тривали роки, а випробування були ретельно розроблені. Тепер ці зусилля можуть зійти нанівець.

Як надійний партнер багатонаціональних контрактно-дослідницьких організацій, фармацевтичних та біотехнологічних компаній і як надійний постачальник логістичних послуг для клінічних випробувань, компанія “Oximio” враховує необхідність підтримки пацієнтів, які залишаються вдома, є внутрішньо переміщеними особами або покинули країну.

Компанія “Oximio” ставить в пріоритет фізичну безпеку людей, тому компанія відновила діяльність у деяких напрямах – із зауваженням того, що подекуди використання раніше створених ланцюжків поставок і логістичних моделей більше неможливо через руйнування інфраструктури та обмежений доступ. Ми розробляємо нові підходи, які включають послуги зберігання та дистрибуції, транспортування безпосередньо до пацієнта, можливість альтернативних схем імпорту.

На вебінарі буде обговорено наступні теми:

  • Оновлені регуляторні вимоги: процес імпорту/експорту ДЛЗ, вимоги МОЗ, оновлення ліцензій
  • Перспективи для українського ринку клінічних випробувань, поточні виклики, вплив та наслідки кризи
  • Операційні можливості Oximio: статус існуючих об’єктів в Україні, план безперервності бізнесу Oximio (нове бачення ланцюжку поставок і послуг), фактори, що впливають на вартість обслуговування
  • Розгляд кейсу: Як альтернативне рішення дозволило пацієнтам й надалі брати участь в клінічному випробуванні в Україні
  • Запитання та відповіді

Спікери:

  • Дмитро Завада – Старший менеджер по роботі з ключовими клієнтами
  • Олег Макарчук – Експерт з розвитку бізнесу, стратегічні служб та альянси
  • Євгеній Волинець – Керівник відділу комерційного права

Після реєстрації ви отримаєте запис вебінару. Ми з радістю відповімо на всі запитання.

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: