fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар Асоціації «Актуальні питання звітності та практичного застосування правил трансфертного ціноутворення»

  • Дата: 05/09/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 10:00 - 13:00
  • Вартість:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар Асоціації «Актуальні питання звітності та практичного застосування правил трансфертного ціноутворення». Дата: 05 вересня2023. Час: 10:00 13:00. Мова: Українська без перекладу. Вартість: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація та EY в Україні запрошують учасників Податкового комітету до обговорення актуальних питань звітності та практичного застосування правил трансфертного ціноутворення (ТЦ). Питання до обговорення: Загальні зміни та тенденції по ТЦ. Вплив війни на ТЦ в Україні Фінансові операції Сировинні товари – практика застосування методів ТЦ Донарахування по ТЦ та пов’язані аспекти Податковий контроль Огляд справ Верховного Суду по ТЦ Спікери: Ігор Чуфаров, партнер EY в Україні Іван Яремчук, старший менеджер EY в Україні Наталія Ніколаєва, старший менеджер EY в Україні Артем Терещенко, менеджер EY в Україні Олексій Щербаков, менеджер EY в Україні Вячеслав Кругляк, колишній заступник начальника управління контрольованих операцій - начальник відділу перевірок Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України (до 2023 року) Зустріч відбудеться 5 вересня о 10:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Участь в заході для не-членських компаній Асоціації можлива на платній основі (500 грн). Якщо Ваша компанія не входить до Асоціації, але б ви хотіли взяти участь у заході, будь ласка, зверніться до менеджера Податкового комітету [email protected]. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі.  До зустрічі на події!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація та EY в Україні запрошують учасників Податкового комітету до обговорення актуальних питань звітності та практичного застосування правил трансфертного ціноутворення (ТЦ).

Питання до обговорення:

  • Загальні зміни та тенденції по ТЦ. Вплив війни на ТЦ в Україні
  • Фінансові операції
  • Сировинні товари – практика застосування методів ТЦ
  • Донарахування по ТЦ та пов’язані аспекти
  • Податковий контроль
  • Огляд справ Верховного Суду по ТЦ

Спікери:

Ігор Чуфаров, партнер EY в Україні

Іван Яремчук, старший менеджер EY в Україні

Наталія Ніколаєва, старший менеджер EY в Україні

Артем Терещенко, менеджер EY в Україні

Олексій Щербаков, менеджер EY в Україні

Вячеслав Кругляк, колишній заступник начальника управління контрольованих операцій – начальник відділу перевірок Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України (до 2023 року)

Зустріч відбудеться 5 вересня о 10:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Участь в заході для не-членських компаній Асоціації можлива на платній основі (500 грн). Якщо Ваша компанія не входить до Асоціації, але б ви хотіли взяти участь у заході, будь ласка, зверніться до менеджера Податкового комітету [email protected].

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. 

До зустрічі на події!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: