fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО! Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком

  • Дата: 27/11/2017 (ПН)
  • Час: 12:00 - 15:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО! Зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком. Дата: 27 листопада2017. Час: 12:00 15:00. Будь ласка, зверніть увагу, що зустріч перенесено на 1-ше грудня на 12:00 в готелі InterContinental (вул. Велика Житомирська 2а, м. Київ). Реєстрація на подію з новою датою знаходиться за посиланням. Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує топ-менеджерів на Загальну зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком, а також іншими вищими державними посадовими особами. Під час зустрічі ми матимемо чудову можливість почути більше про останні досягнення Президента та Кабінету Міністрів, а також дізнатись більше про реформи у сферах інтересів бізнесу. Зверніть увагу, що попередня реєстрація потрібна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Важливо! Ми можемо зареєструвати лише одну особу від компанії. Це запрошення персональне і не може бути передане комусь іншому. Будь ласка, не забувайте документ, що посвідчує Вашу особу для проходження пунктів безпеки. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Будь ласка, зверніть увагу, що зустріч перенесено на 1-ше грудня на 12:00 в готелі InterContinental (вул. Велика Житомирська 2а, м. Київ).

Реєстрація на подію з новою датою знаходиться за посиланням.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує топ-менеджерів на Загальну зустріч бізнесу з Президентом України Петром Порошенком, а також іншими вищими державними посадовими особами.

Під час зустрічі ми матимемо чудову можливість почути більше про останні досягнення Президента та Кабінету Міністрів, а також дізнатись більше про реформи у сферах інтересів бізнесу.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація потрібна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Важливо!

  • Ми можемо зареєструвати лише одну особу від компанії.
  • Це запрошення персональне і не може бути передане комусь іншому.
  • Будь ласка, не забувайте документ, що посвідчує Вашу особу для проходження пунктів безпеки.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: