fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільне засідання Комітету Асоціації з управління персоналом та ІТ Комітету

  • Дата: 29/05/2019 (СР)
  • Мова: Українська, російська, англійська
  • Час: 17:30 - 20:20
Місце проведення:

вул. Миколи Грінченка 2/1, БЦ Протасів, Блок Д, 4 поверх, офіс Astound Commerce

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спільне засідання Комітету Асоціації з управління персоналом та ІТ Комітету. Дата: 29 травня2019. Час: 17:30 20:20. Мова: Українська, російська, англійська. Місце проведення: вул. Миколи Грінченка 2/1, БЦ Протасів, Блок Д, 4 поверх, офіс Astound Commerce. Шановні колеги, Запрошуємо Вас на спільне засідання Комітету Асоціації з управління персоналом та ІТ Комітету, яке заплановано на середу, 29 травня, 17:30 – 20:20, БЦ Протасов (вул. Миколи Грінченка 2/1, БЦ Протасів, Блок Д, 4 поверх, офіс Astound Commerce). Тема зустрічі: Управління персоналом в ІТ компаніях Найбільшим активом кожного бізнесу є, без сумніву, його співробітники. Продуктивність персоналу та його настрої виливаються в успіх чи невдачі компанії. Беручи це до уваги, можна з легкістю сказати, що одним з найголовніших завдань менеджера є саме ефективне управління персоналом. В багатьох компаніях його ще називають «людський капітал» або ж «розвиток талантів», а його ефективність залежить від здатності знайти спільну мову з різними спеціалістами, розвинути їхні софт та хард навички, розкрити професійний потенціал. В більшості випадків, представники Української ІТ індустрії конкурують між собою в залучені професійних та профільних ІТ-спеціалістів, які продукують вагомий внесок до бізнес-результатів компанії. Саме тому кожна tech-організація намагається постійно вдосконалюватися та використовувати кращі підходи в управлінні персоналом для того щоб створити належні умови існуючим співробітникам, а також залучити нових.  Управління персоналом в ІТ включає: завдання рекрутингу, управління, надання постійної підтримки та вектору руху для спеціалістів компаній. Крім цього, до основних завдань додаються: питання оплати праці, найму, управління продуктивністю, розвиток організації, безпека, оздоровлення, додаткові особливості, мотивація співробітників, комунікації, адміністрування, навчання тощо. Тож давайте розглянемо на досвіді Astound Commerce, SoftElegance та Beetroot як саме необхідно управляти персоналом та як необхідно діяти, щоб не лише зберегти своїх спеціалістів, але й зацікавити нових у співпраці. Умови реєстрації:  онлайн реєстрація обовязкова до 25 осіб HR відділів, Голова HR та рекрутингу, керівні HR посади 1 особа від компанії Спікери. Сергій Крушевський. Функціональний менеджер з веб-розробки в Astound Commerce. Михайло Собко. Функціональний менеджер з веб-розробки в Astound Commerce. Андрій Старжинський. Співзасновник a-Gnostics, маркетинговий директор в SoftElegance. Андреас Флодстром. CEO та співзасновник компаній Beetroot та Beetroot Academy. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас на спільне засідання Комітету Асоціації з управління персоналом та ІТ Комітету, яке заплановано на середу, 29 травня, 17:30 – 20:20, БЦ Протасов (вул. Миколи Грінченка 2/1, БЦ Протасів, Блок Д, 4 поверх, офіс Astound Commerce).

Тема зустрічі: Управління персоналом в ІТ компаніях

Найбільшим активом кожного бізнесу є, без сумніву, його співробітники. Продуктивність персоналу та його настрої виливаються в успіх чи невдачі компанії. Беручи це до уваги, можна з легкістю сказати, що одним з найголовніших завдань менеджера є саме ефективне управління персоналом. В багатьох компаніях його ще називають «людський капітал» або ж «розвиток талантів», а його ефективність залежить від здатності знайти спільну мову з різними спеціалістами, розвинути їхні софт та хард навички, розкрити професійний потенціал.

В більшості випадків, представники Української ІТ індустрії конкурують між собою в залучені професійних та профільних ІТ-спеціалістів, які продукують вагомий внесок до бізнес-результатів компанії. Саме тому кожна tech-організація намагається постійно вдосконалюватися та використовувати кращі підходи в управлінні персоналом для того щоб створити належні умови існуючим співробітникам, а також залучити нових.  Управління персоналом в ІТ включає: завдання рекрутингу, управління, надання постійної підтримки та вектору руху для спеціалістів компаній. Крім цього, до основних завдань додаються: питання оплати праці, найму, управління продуктивністю, розвиток організації, безпека, оздоровлення, додаткові особливості, мотивація співробітників, комунікації, адміністрування, навчання тощо.

Тож давайте розглянемо на досвіді Astound Commerce, SoftElegance та Beetroot як саме необхідно управляти персоналом та як необхідно діяти, щоб не лише зберегти своїх спеціалістів, але й зацікавити нових у співпраці.

Умови реєстрації: 

  • онлайн реєстрація обов’язкова
  • до 25 осіб HR відділів, Голова HR та рекрутингу, керівні HR посади
  • 1 особа від компанії

Спікери

1 / 4
Сергій Крушевський
Функціональний менеджер з веб-розробки в Astound Commerce
Михайло Собко
Функціональний менеджер з веб-розробки в Astound Commerce
Андрій Старжинський
Співзасновник a-Gnostics, маркетинговий директор в SoftElegance
Андреас Флодстром
CEO та співзасновник компаній Beetroot та Beetroot Academy
Сергій Крушевський
Михайло Собко
Андрій Старжинський
Андреас Флодстром

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: