fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

  • Дата: 17/07/2019 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

ЦеХаб, вул. Хрещатик, 29, Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub. Дата: 17 липня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: ЦеХаб, вул. Хрещатик, 29, Київ. Реєстрація завершена Нові професійні знайомства, розширення бізнес-зв’язків та мережі контактів, спілкування з друзями-підприємцями – все це чекає на вас в рамках платформи MeetUp від проекту Unlimit Ukraine. У вас буде чудова можливість усього за декілька годин встановити контакт та розбудувати довірчі відносини з потенційними колегами чи партнерами у приємній та невимушеній атмосфері.  Щоб отримати максимальну користь від події, ми пропонуємо обговорити тему «Ефективний зворотний звязок для розвитку і натхнення співробітників» разом з Анною Клименко, бізнес - тренером МКГ «Живе Діло». В епоху постійних і швидких змін запит на створення високоефективної команди є ключовою в більшості компаній. У програмі заходу: 18:30 – Реєстрація учасників 19:00 – Відкриття, знайомство учасників 20:00 – Лекція «Ефективний зворотний звязок для розвитку і натхнення співробітників» 21:00 – Завершення події Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме фізичні особи- підприємці. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 60 візитних карток. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Долучайтесь до наших зустрічей, приходьте знайомитися на MeetUp! Головний партнер Партнери      Спікери. Анна Клименко. Бізнес-тренер МКГ «Живе Діло». Олена Еро. Координатор проекту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація завершена

Нові професійні знайомства, розширення бізнес-зв’язків та мережі контактів, спілкування з друзями-підприємцями – все це чекає на вас в рамках платформи MeetUp від проекту Unlimit Ukraine.

У вас буде чудова можливість усього за декілька годин встановити контакт та розбудувати довірчі відносини з потенційними колегами чи партнерами у приємній та невимушеній атмосфері. 

Щоб отримати максимальну користь від події, ми пропонуємо обговорити тему «Ефективний зворотний зв’язок для розвитку і натхнення співробітників» разом з Анною Клименко, бізнес – тренером МКГ «Живе Діло». В епоху постійних і швидких змін запит на створення високоефективної команди є ключовою в більшості компаній.

У програмі заходу:

  • 18:30 – Реєстрація учасників
  • 19:00 – Відкриття, знайомство учасників
  • 20:00 – Лекція «Ефективний зворотний зв’язок для розвитку і натхнення співробітників»
  • 21:00 – Завершення події

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме фізичні особи- підприємці. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 60 візитних карток.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Долучайтесь до наших зустрічей, приходьте знайомитися на MeetUp!

Головний партнер

Партнери

     

Спікери

1 / 2
Анна Клименко
Бізнес-тренер МКГ «Живе Діло»
Олена Еро
Координатор проекту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації
Анна Клименко
Олена Еро

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: