fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

  • Дата: 11/06/2018 (ПН)
  • Час: 19:00 - 21:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel, Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub. Дата: 11 червня2018. Час: 19:00 21:30. Реєстрація починається о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Київ. Бізнес-контакти – це ще один ресурс, яким кожен підприємець має вправно користуватись, а розширення своєї мережі контактів та постійне спілкування з бізнес-партнерами, має входити в пріоритетні завдання власника чи директора бізнесу. Саме тому ми створили унікальну платформу для знайомства підприємців – MeetUp, де власники українського бізнесу зможуть в одному місці за декілька годин просто та невимушено познайомитись між собою, встановити нові контакти та знайти свого бізнес-партнера. Обмін досвідом, розв’язання бізнес-задач, зародження нових проектів – це ті завдання, які ви зможете вирішити у майбутньому за допомогою знайомств на MeetUp. Формат події має свій алгоритм: під час MeetUp ведучий вам повідомлятиме коли, і як знайомитись. Ми навіть підкажемо вам про що поговорити при першому знайомстві. Головне – слідувати вказівкам ведучого. Для того, щоб знайомства проходили максимально ефективно нашу подію відкриє Вадим Марценко – провідний тренер Школи Продаж Марценко з темою «Продажі – як це працює для малого бізнесу». У програмі заходу: 18:30 - Реєстрація учасників, вітальні напої та закуски 19:00 - «Продажі – як це працює для малого бізнесу» 19:30 - Знайомство учасників 21.00 – Заверешення події Ведучий події Денис Жгарьов. Декілька правил: До участі запрошується власник/директор компанії. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 100 візиток. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Чекаємо Вас та бажаємо ефективних та корисних бізнес-знайомств на MeetUp! Головний партнер Партнери заходу        Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Бізнес-контакти – це ще один ресурс, яким кожен підприємець має вправно користуватись, а розширення своєї мережі контактів та постійне спілкування з бізнес-партнерами, має входити в пріоритетні завдання власника чи директора бізнесу.

Саме тому ми створили унікальну платформу для знайомства підприємців – MeetUp, де власники українського бізнесу зможуть в одному місці за декілька годин просто та невимушено познайомитись між собою, встановити нові контакти та знайти свого бізнес-партнера.

Обмін досвідом, розв’язання бізнес-задач, зародження нових проектів – це ті завдання, які ви зможете вирішити у майбутньому за допомогою знайомств на MeetUp.

Формат події має свій алгоритм: під час MeetUp ведучий вам повідомлятиме коли, і як знайомитись. Ми навіть підкажемо вам про що поговорити при першому знайомстві. Головне – слідувати вказівкам ведучого.

Для того, щоб знайомства проходили максимально ефективно нашу подію відкриє Вадим Марценко – провідний тренер Школи Продаж Марценко з темою «Продажі – як це працює для малого бізнесу».

У програмі заходу:

  • 18:30 – Реєстрація учасників, вітальні напої та закуски
  • 19:00 – «Продажі – як це працює для малого бізнесу»
  • 19:30 – Знайомство учасників
  • 21.00 – Заверешення події

Ведучий події Денис Жгарьов.

Декілька правил:
До участі запрошується власник/директор компанії. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 100 візиток.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Чекаємо Вас та бажаємо ефективних та корисних бізнес-знайомств на MeetUp!

Головний партнер

Партнери заходу

    

  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: