Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

  • Дата: 11/06/2018
  • Час: 19:00 - 21:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel, Київ

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Бізнес-контакти – це ще один ресурс, яким кожен підприємець має вправно користуватись, а розширення своєї мережі контактів та постійне спілкування з бізнес-партнерами, має входити в пріоритетні завдання власника чи директора бізнесу.

Саме тому ми створили унікальну платформу для знайомства підприємців – MeetUp, де власники українського бізнесу зможуть в одному місці за декілька годин просто та невимушено познайомитись між собою, встановити нові контакти та знайти свого бізнес-партнера.

Обмін досвідом, розв’язання бізнес-задач, зародження нових проектів – це ті завдання, які ви зможете вирішити у майбутньому за допомогою знайомств на MeetUp.

Формат події має свій алгоритм: під час MeetUp ведучий вам повідомлятиме коли, і як знайомитись. Ми навіть підкажемо вам про що поговорити при першому знайомстві. Головне – слідувати вказівкам ведучого.

Для того, щоб знайомства проходили максимально ефективно нашу подію відкриє Вадим Марценко – провідний тренер Школи Продаж Марценко з темою «Продажі – як це працює для малого бізнесу».

У програмі заходу:

  • 18:30 – Реєстрація учасників, вітальні напої та закуски
  • 19:00 – «Продажі – як це працює для малого бізнесу»
  • 19:30 – Знайомство учасників
  • 21.00 – Заверешення події

Ведучий події Денис Жгарьов.

Декілька правил:
До участі запрошується власник/директор компанії. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 100 візиток.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Чекаємо Вас та бажаємо ефективних та корисних бізнес-знайомств на MeetUp!

Головний партнер

Партнери заходу

    

  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: