fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Як продавати більше та вигідніше?»

 • Дата: 14/12/2023 (ЧТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Як продавати більше та вигідніше?». Дата: 14 грудня2023. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Як продавати більше та вигідніше?» за участі Нікіти Поляка, який є засновником маркетингової агенції Marketorium. Досвід роботи Нікіти в інтернет-маркетингу більше 15 років.  Понад 7 років досвіду в якості лектора та куратора курсів. Спікер найбільших галузевих конференцій. Запрошений лектор багатьох маркетингових шкіл. Ділиться корисною та найцікавішою інформацією в соцмережах Успішно вів та консультував більше 1200 Клієнтів, має успішний досвід роботи в різних проектах з маркетинговим бюджетом 0$ до 600,000$ на місяць. Працював як з маленькими нішевими бізнесами, так і зі світовими брендами. Під час вебінару ми розглянемо наступні питання: Які є способи залучати Клієнтів? Як правильно рахувати та знижувати вартість залучення Клієнта? Як збільшувати середній чек та термін співпраці з Клієнтом? Де шукати нові сегменти аудиторії та як вийти на незвідані ринки? У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Як продавати більше та вигідніше?» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Нікітою Поляком 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери   Партнер Спікери. Нікіта Поляк. Засновник маркетингової агенції Marketorium. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Як продавати більше та вигідніше?» за участі Нікіти Поляка, який є засновником маркетингової агенції Marketorium.

Досвід роботи Нікіти в інтернет-маркетингу більше 15 років.  Понад 7 років досвіду в якості лектора та куратора курсів. Спікер найбільших галузевих конференцій. Запрошений лектор багатьох маркетингових шкіл. Ділиться корисною та найцікавішою інформацією в соцмережах

Успішно вів та консультував більше 1200 Клієнтів, має успішний досвід роботи в різних проектах з маркетинговим бюджетом 0$ до 600,000$ на місяць. Працював як з маленькими нішевими бізнесами, так і зі світовими брендами.

Під час вебінару ми розглянемо наступні питання:

 • Які є способи залучати Клієнтів?

 • Як правильно рахувати та знижувати вартість залучення Клієнта?

 • Як збільшувати середній чек та термін співпраці з Клієнтом?
 • Де шукати нові сегменти аудиторії та як вийти на незвідані ринки?

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
 • 11:10 – Вебінар «Як продавати більше та вигідніше?»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Нікітою Поляком
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

 

Партнер

Спікери

1 / 1
Нікіта Поляк
Засновник маркетингової агенції Marketorium
Нікіта Поляк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: