fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації

 • Дата: 14/06/2024 (ПТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Законодавчі зміни у військовому обліку та мобілізації. Дата: 14 червня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Початок цього року надзвичайно багатий на зміни в Законодавстві України, тож ми вирішили звернути на це Вашу увагу та висвітлити події, зробивши їх більш зрозумілими.   Тож навесні 2024 року Верховною Радою було розглянуто та прийнято ряд законів, які регламентують питання військового обліку та мобілізації.    Питання для обговорення: Блок 1. Новації. Хто має стати на облік і як це зробити? Варіанти:    - у мене не оновлений військовий квиток;   - у мене — приписне;   - у мене нічого немає;   - мені до 25-ти років. Чи обов’язково іти у ТЦК за місцем прописки чи підійде будь-який? Який сенс оновлення даних через застосунок Резерв+? Бойова повістка. Які є і чи є законні можливості не отримати бойову повістку одразу після ВЛК? Від чого це залежить? Штрафи. Який розмір штрафу за не оновлення даних або за зазначення некоректних даних? Куди він прийде? Що після штрафу? Якщо оновити дані протягом 60 днів з 18.05, чи можливий штраф за те, що до набрання чинності їх не оновлювали?  У ТЦК. Що робити якщо в ТЦК відмовляються спершу прийняти і зареєструвати документи на відстрочку і одразу відправляють на ВЛК?  ВЛК. Якщо точно знаю про захворювання, але на ВЛК не виявлять, що робити? Чи можна оскаржити висновок ВЛК? Блок 2. Бронювання  Якщо є лише приписне, який шлях чи можливість податись на бронювання, цікаві варіанти та кроки? (варіант один, оновити документи). Якщо є бронь, чи треба оновити дані у ТЦК?  Що робити, якщо є бронювання і приходить повістка?  Якщо вже немає броні, але підприємство може забронювати, то чи можна оновити дані в ТЦК щоб не отримати бойову повістку?     Головний партнер Інформаційний партнер Експертний партнер Спікери. Михайло Лобунько. Юрист практики військового права компанії Приходько та партнери: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів?

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах.

«Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід.

Початок цього року надзвичайно багатий на зміни в Законодавстві України, тож ми вирішили звернути на це Вашу увагу та висвітлити події, зробивши їх більш зрозумілими.
 
Тож навесні 2024 року Верховною Радою було розглянуто та прийнято ряд законів, які регламентують питання військового обліку та мобілізації. 
 
Питання для обговорення:
Блок 1. Новації.
 • Хто має стати на облік і як це зробити?

Варіанти: 

  – у мене не оновлений військовий квиток;

  – у мене — приписне;

  – у мене нічого немає;

  – мені до 25-ти років.

 • Чи обов’язково іти у ТЦК за місцем прописки чи підійде будь-який?
 • Який сенс оновлення даних через застосунок “Резерв+”?
 • Бойова повістка. Які є і чи є законні можливості не отримати бойову повістку одразу після ВЛК? Від чого це залежить?
 • Штрафи. Який розмір штрафу за не оновлення даних або за зазначення некоректних даних? Куди він прийде? Що після штрафу? Якщо оновити дані протягом 60 днів з 18.05, чи можливий штраф за те, що до набрання чинності їх не оновлювали? 
 • У ТЦК. Що робити якщо в ТЦК відмовляються спершу прийняти і зареєструвати документи на відстрочку і одразу відправляють на ВЛК? 
 • ВЛК. Якщо точно знаю про захворювання, але на ВЛК “не виявлять”, що робити? Чи можна оскаржити висновок ВЛК?
Блок 2. Бронювання 
 • Якщо є лише приписне, який шлях чи можливість податись на бронювання, цікаві варіанти та кроки? (варіант один, оновити документи).
 • Якщо є бронь, чи треба оновити дані у ТЦК?  Що робити, якщо є бронювання і приходить повістка? 
 • Якщо вже немає броні, але підприємство може забронювати, то чи можна оновити дані в ТЦК щоб не отримати “бойову повістку”?

 

 

Головний партнер

Інформаційний партнер

Експертний партнер

Спікери

1 / 1
Михайло Лобунько
Юрист практики військового права компанії Приходько та партнери: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).
Михайло Лобунько

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: