fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?»

 • Дата: 23/01/2024 (ВТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?». Дата: 23 січня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність. Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни». «Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі. Пропонуємо обговорити тему: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?» разом з Олександром Лазаревим. Олександр, директор ТОВ «Ламарін», співголова митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, експерт Громадських рад при Державній Митній Службі України та Міністерстві фінансів України, людина з досвідом в логістиці в чверть століття. Під час вебінару ми розглянемо: Основні транспортні та товаросупровідні документи, та трохи про відповідальність та ризики. Митне оформлення експорту товарів з України: основні етапи, документи, ризики та помилки. Правила походження товарів. Як підтвердити «українське» походження товару? У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ 11:10 – Вебінар «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Олександром Лазаревим 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу.  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок. Головний партнер Спікери. Олександр Лазарєв. Генеральний директор LAMARIN, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність.

Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни».

«Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі.

Пропонуємо обговорити тему: «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?» разом з Олександром Лазаревим.

Олександр, директор ТОВ «Ламарін», співголова митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, експерт Громадських рад при Державній Митній Службі України та Міністерстві фінансів України, людина з досвідом в логістиці в чверть століття.

Під час вебінару ми розглянемо:

 • Основні транспортні та товаросупровідні документи, та трохи про відповідальність та ризики.
 • Митне оформлення експорту товарів з України: основні етапи, документи, ризики та помилки.
 • Правила походження товарів. Як підтвердити «українське» походження товару?

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ
 • 11:10 – Вебінар «Логістика експортних операцій: як, чим, куди?»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Олександром Лазаревим
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу. 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок.

Головний партнер

Спікери

1 / 1
Олександр Лазарєв
Генеральний директор LAMARIN, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації
Олександр Лазарєв

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: