fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Де брати гроші на фінансування експорту?»

  • Дата: 17/10/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Школа експорту під час війни: «Де брати гроші на фінансування експорту?». Дата: 17 жовтня2023. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність. Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни». «Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі. Пропонуємо обговорити тему: «Де брати гроші на фінансування експорту?» разом з Андрієм Якшиним. Андрій має 20 річний досвіду у фінансах бізнесу, в тому числі у Deloitte, Kernel. Викладач бізнес-фінансів. Співзасновник go4CFO – українського сервісу фінансових директорів на аутсорсі. Сервіс надає зростаючому бізнесу допомогу в залученні фінансування, а також підтримку в подальшому управлінні фінансами компанії. Під час вебінару ми розглянемо: Варіанти й особливості залучення фінансування для підтримки експорту: грантів, кредитів, акредитивів У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ 11:10 – Вебінар «Де брати гроші на фінансування експорту?» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Андрієм Якшиним 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу.  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок. Головний партнер Спікери. Андрій Якшин. Co-founder Go4CFO - Фінансовий директор як сервіс. Раніше працював фінансистом в Kernel та аудитором в Deloitte. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Вихід на закордонні ринки – важливий крок для розвитку малого бізнесу, що відкриває нові можливості та посилює конкурентоспроможність компанії. Крім того, налагодження експорту дозволяє збільшити обсяги продажів, диверсифікувати ризики, відкриває доступ до нових технологій і знань та стимулює інноваційну діяльність.

Щоб допомогти малому бізнесу зробити перший крок на закордонний ринок, зокрема на ринок сусідньої Польщі, Європейська Бізнес Асоціація разом з ОЛХ Україна запускає новий освітній проєкт «Школа експорту під час війни».

«Школа експорту під час війни» створена для безкоштовної підтримки підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес на ринок Польщі.

Пропонуємо обговорити тему: «Де брати гроші на фінансування експорту?» разом з Андрієм Якшиним.

Андрій має 20 річний досвіду у фінансах бізнесу, в тому числі у Deloitte, Kernel. Викладач бізнес-фінансів. Співзасновник go4CFO – українського сервісу фінансових директорів на аутсорсі. Сервіс надає зростаючому бізнесу допомогу в залученні фінансування, а також підтримку в подальшому управлінні фінансами компанії.

Під час вебінару ми розглянемо:

  • Варіанти й особливості залучення фінансування для підтримки експорту: грантів, кредитів, акредитивів

У програмі заходу:

  • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від ЕВА та ОЛХ
  • 11:10 – Вебінар «Де брати гроші на фінансування експорту?»
  • 12:30 – Кінець вебінару
  • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Андрієм Якшиним
  • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу. 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

В результаті проходження «Школи експорту під час війни» учасники отримають необхідні знання, доступ до вебінарів та презентацій, а також набір інструментів для успішного виходу на польський ринок.

Головний партнер

Спікери

1 / 1
Андрій Якшин
Co-founder Go4CFO - Фінансовий директор як сервіс. Раніше працював фінансистом в Kernel та аудитором в Deloitte
Андрій Якшин

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: